“Prijatno mesto, dobra riba”
Komentar o hotelu Restoran Dunav Čarda

Restoran Dunav Čarda
Rangiran na 3. mestu od 5 Restorani u Bačkoj Palanci
Komentar je napisan: 31. jul 2020.

Riblja corba je jako dobra, vodili smo prijatelje, odusevili su se sa cevapima, kazu nigde bolje nisu jeli! Jedan kotlic riblje corbe je sasvim dovoljan za 3 osobe.

Hvala korisniku GordanaO5

Komentar je napisan: 17. februar 2020.

Restoran ima lep pogled na Dunav i to je jedina pozitivna stvar.
Cevapi losi, saran solidan. Konobar neljubazan, zaboravlja deo porudzbine donosi je naknadno usred rucka.
Sve u svemu birajte drugo mesto za rucak.

Hvala korisniku Uprolazu12
Komentar je napisan: 22. oktobar 2019. sa mobilne aplikacije

Divan ambijent pored Dunava, osoblje prijatno.
Narucili smo pilece karadjordjeve u sosu od sampinjona i przenog sarana, sve je stiglo relativno brzo, toplo i ukusno.
Ako nas put ponovo nanese na ovu stranu, sigurno dolazimo ponovo :)

Hvala korisniku daninjo
Komentar je napisan: 13. jul 2018.

Restoran je na odličnoj lokaciji, pored jezera Tikvara i u neposrednoj blizini Dunava.
Ima lepu prostranu terasu sa pogledom na jezero. Ponuda je bazirana na svežoj rečnoj ribi.
Mogli bi malo da osavremene način pripreme, jer je sva riba uvaljana u brašno i pržena u dubokom ulju. Nije loše ali može i mnogo, mnogo bolje.

Datum posete: maj 2018.
2  Hvala korisniku shumskavila
Komentar je napisan: 19. jun 2018. sa mobilne aplikacije

Odlična hrana. Lepo uređen prostor sa dve bašte (otvorena i zatvorena) sa prelepim pogledom na Tikvaru. Bašte su na severnoj strani što i za vreme velikih vrućina omogućuje prijatan ambijent.

Datum posete: jun 2018.
Hvala korisniku Knezic D

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran Dunav Čarda gledali su i

Bačka Palanka, Vojvodina

Restoran Dunav Čarda – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!