“LOKACIJA I MESTO”
Komentar o hotelu Beli Cin

Beli Cin
Rangiran na 4. mestu od 5 Restorani u Bačkoj Palanci
Komentar je napisan: 31. jul 2020.

Ovo je restoran u BEOCINU, ne u BACKOJ PALANCI! Pogresno lokacija obelezena na google maps, ovde na ovoj stranici!

Hvala korisniku GordanaO5

Komentar je napisan: 6. oktobar 2019.

Bio danas i nikad vise. Do sada nisam imao ovako negativno iskustvo a redovan sam gost Novosadskih restorana. Jelovnik nemaju nego konobar nabraja jela, niti znamo kolicinu niti cenu. Devojka i ja smo narucili dve kajsije, rekoh moze racun kaze on 500. Niti racuna niti cenovnika. Nisam morao to da platim pretpostavio sam da me je pokrao ali nisam hteo da se spustam na taj nivo, toliko bi svakako dobio sa baksisom da je rekao 400 odnosno pravu cenu. Na izlazu iz lokala bacio sam pogled na cenovnik koji stoji jedino pored vrata na ulazu, dve kajsije su 400 dinara a ne 500. Jeli smo na drugom mestu. Zaobici u sirokom luku.

1  Hvala korisniku Shone90
Komentar je napisan: 25. novembar 2018. sa mobilne aplikacije

U čitavom Novom Sadu nije bilo moguće naći ovakvo mesto - savršeno za porodično okupljanje sa povodom. Sve preporuke, apsolutno bez zamerki!

Datum posete: novembar 2018.
Hvala korisniku Quest21630391187
Komentar je napisan: 9. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 29. oktobar 2017.

Datum posete: oktobar 2017.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Beli Cin gledali su i

Bačka Palanka, Vojvodina

Beli Cin – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!