“The best”

Rangiran na 1. mestu od 7 Restorani u Lozovac
Kuhinje: mediteranska, hrvatska
Pogodno za: lokalna kuhinja
Opcije za ručavanje: rezervacije
Komentar je napisan: 17. decembar 2019.

Najbolji okus hrane koji čovjek može doživjeti! Tako jednostavno, sa tako puno ljubavi, sve sviježe i sa punim okusom. Kad god budem u blizini vraćam se u konobu Vinko! Preporuka odležani ramsteak sa domačim krumpirom i kruhom pod pekom uz Babić

Hvala korisniku Marko M

Komentar je napisan: 3. novembar 2019.

Na rucku u konobi ,,vinko,, nas 8 smo otisli i gladni i zedni ijako smo platili racun od 1000 kuna a da nitko se nije najeo. znaci 7 rizota sanekakvim mesom su naplatili 700 kuna bez kruha , konobar nezainteresiran ,ne donosi pola sto smo narucili , pozivamo ga nekoliko puta on se pravi blesav.uglavnom jedna velika prevara pod plastom ,,michelin,, zvijezdice. ociglednao da je i to jedna od prevara i lazi.uglavnom zaobilaziti u sirokom luku.

Hvala korisniku nediljkosilov
Komentar je napisan: 20. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Uvijek kada prolazimo autocestom prema jugu svratimo u Konobu Vinko. Lijep ambijent, uslužno osoblje, hrana kvalitetna.
Teleći rižoto je odličan i uvijek dobar razlog da se vratimo.

Hvala korisniku 534helenam
Komentar je napisan: 2. avgust 2019.

Nema ljepši ni bolji restoran za odličan odojak! Bez riječi sam, jednostavno ne moze biti bolje.
Dolazim opet

Hvala korisniku Kristinavidakovic
Komentar je napisan: 14. mart 2019. sa mobilne aplikacije

Ambijent odličan, prostor ugodan, glazba pogođena. Hrana jako ukusna, steak od cca kilograma ispečen savršeno, povrće sa grilla ukusno, salata također. Usluga na razini, od prezentacije jela i vina do samog odnosa prema gostu. Čista petica!

Datum posete: mart 2019.
Hvala korisniku domagojb835

Putnici koji su gledali informacije o mestu Konoba Vinko gledali su i

Skradin, Šibensko-kninska županija

Skradin, Šibensko-kninska županija
Šibenik, Šibensko-kninska županija

Konoba Vinko – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!