“Ambijent kod vanjske terase los ukoliko dodete poslije 18 sati (nema grijalica)”
Komentar o hotelu Konoba Vinko

Konoba Vinko
Rangiran na 1. mestu od 7 Restorani u Lozovac
Kuhinje: mediteranska, hrvatska
Pogodno za: lokalna kuhinja
Opcije za ručavanje: rezervacije
Komentar je napisan: pre 2 nedelje sa mobilne aplikacije

Osim sto smo se smrzli vani a bilo je 4 stola za 16 osoba prazno unutra (nije oznacen niti jedan covid19-sigurnost) , i receno je da cemo biti kratko.
Hrana je bila prosjecna (ocijena7) kolac je bio cista konfekcija ocijena(2).
Konobar se naljutio, kaze da mu se nitko nije zalio na kolac da je neukusan

Hvala korisniku mateo1908

Komentar je napisan: 10. mart 2020.

Pravi primjer da su hrvati zadovoljni što god im daš.
Hrana ok, ajde.
Ali sve skupa.. staješ na prašnjavoj cesti, b
ez ikakvog normalnog parkinga, a htjeli bi biti prava konoba/restoran. Guraš se, hodaš uz magistralnu cestu, čekaš stol.
A jadno, sve u svemu

1  Hvala korisniku denismZ3051TF
Komentar je napisan: 17. decembar 2019.

Najbolji okus hrane koji čovjek može doživjeti! Tako jednostavno, sa tako puno ljubavi, sve sviježe i sa punim okusom. Kad god budem u blizini vraćam se u konobu Vinko! Preporuka odležani ramsteak sa domačim krumpirom i kruhom pod pekom uz Babić

Hvala korisniku Marko M
Komentar je napisan: 3. novembar 2019.

Na rucku u konobi ,,vinko,, nas 8 smo otisli i gladni i zedni ijako smo platili racun od 1000 kuna a da nitko se nije najeo. znaci 7 rizota sanekakvim mesom su naplatili 700 kuna bez kruha , konobar nezainteresiran ,ne donosi pola sto smo narucili , pozivamo ga nekoliko puta on se pravi blesav.uglavnom jedna velika prevara pod plastom ,,michelin,, zvijezdice. ociglednao da je i to jedna od prevara i lazi.uglavnom zaobilaziti u sirokom luku.

1  Hvala korisniku nediljkosilov
Komentar je napisan: 20. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Uvijek kada prolazimo autocestom prema jugu svratimo u Konobu Vinko. Lijep ambijent, uslužno osoblje, hrana kvalitetna.
Teleći rižoto je odličan i uvijek dobar razlog da se vratimo.

Hvala korisniku 534helenam

Putnici koji su gledali informacije o mestu Konoba Vinko gledali su i

Skradin, Šibensko-kninska županija

Skradin, Šibensko-kninska županija
Šibenik, Šibensko-kninska županija

Konoba Vinko – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!