“Cijena i kvaliteta”
Komentar o hotelu Bistro Jastreb

Bistro Jastreb
Rangiran na 2. mestu od 6 Restorani u Sveti Martin na Muri
Komentar je napisan: 21. novembar 2020.

Odličan omjer cijene i kvalitete. Uzeli smo platu za 2 osobe za nas 3. I svejedno nam je ostalo hrane. Svježi i domaći sastojci. Sve preporuke.

Hvala korisniku Ines O

Komentar je napisan: 12. januar 2020. sa mobilne aplikacije

Osoblje jako ljubazno i profesionalno. Hrana savršena. Domaće i jednostavno ali kvalitetno i pripremljeno savršeno. Sve apsolutno perfektno jednostavno nemam niti jednu za jetku. Bravo! Bravo! Bravo!

Datum posete: januar 2020.
Hvala korisniku Bukarica
Komentar je napisan: 10. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Ukusna jela od mesa, količinski i više nego dostatna, usluga brza, jako ljubazna konobarica, cijene pristupačne

Hvala korisniku alen86pu
Komentar je napisan: 15. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Svake godine barem 2 puta nas put nanese u toplice Sv. Martin i naravno u bistro Jastreb. Hrana ukusna, cijene pristupačne, osoblje jako jako ljubazno. Dogodine se sigurno vidimo opet

Hvala korisniku Tea022
Komentar je napisan: 22. septembar 2019.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Bistro Jastreb gledali su i

Strigova, Medimurje County
Sveti Martin na Muri, Medimurje County

Bistro Jastreb – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!