Komentar je napisan: 12. septembar 2019.

Bez zamerki.
Odličan restoran, veliki izbor lokalnih specijaliteta(pored svakog je objašnjenje i posluga je na usluzi) u restoranu sa samopsluživanjem. Konobari su retki profesionalci i celokupno osoblje je izuzetno. Veliki izbor pića, od sokova domaće radinosti do dobrih lokalnih vina.
Dodatni sadržaji (golf, biciklizam, trim staze, otvoreni i zatvoreni bazeni sa toplom vodom, usluge masaže, konferencijska sala, bar, obližnje lokalne vinarije...) mogu zaista opemeniti boravak u ovom mirnom mestu sa pozitivno divljom okolinom.

Datum boravka: septembar 2019.
Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Hvala korisniku Storgas S
termesvetimartin, General Manager objekta LifeClass Terme Sveti Martin, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 18. septembar 2019.

Poštovani, hvala Vam na vremenu koje ste odvojili kako bi nam napisali Vašu recenziju. Vrlo nam je drago čuti ovakve lijepe riječi pohvale, te ćemo svakako Vaš komentar proslijediti našim menadžerima, kao i voditeljima odjela. Nadamo se kako ćemo Vas ponovo vidjeti u našim termama. Želimo Vam ugodan dan, te lijepi pozdrav iz Terma Sveti Martin.

Komentar je napisan: 11. mart 2019.

Hotel je zaista lijep, na mirnom mjestu i čist. Sobe su uredne i čiste, kao i kupaonice. Hrana je domaća i izvrsna, restoran je također uredan i čist sa velikom terasom koja je odmor za dušu sa pogledom na čistu prirodu. Osoblje je susretljivo i ljubazno. Spa je odličan. Hotel posjeduje veliki parking. Sve u svemu primjetno je da se hotel zaista održava, da se zapošljava profesionalno osoblje. Bravo za upravu hotela.

Datum boravka: decembar 2018.
  • Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Hvala korisniku Cassiopeia984
termesvetimartin, General Manager objekta LifeClass Terme Sveti Martin, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 5. april 2019.

Poštovani, zahvaljujemo na posjeti i vremenu koje ste izdvojili za pisanje ove recenzije. Izrazito nam je drago pročitati da ste uživali kod nas te zahvaljujemo na preporuci za osoblje, prirodu koja nas okružuje te naš Wellnes centar. Kontinuirano se trudimo održavati te poboljšavati razinu naše usluge te Vas pozivamo da nas uskoro opet posjetite. Lijep pozdrav iz Svetog Martina na Muri

Komentar je napisan: 1. mart 2019. sa mobilne aplikacije

Odlično mjesto za odmor, lijepa priroda, jako ljubazno osoblje, objekt odlično uredjen malo slab samo mlad tuša u hotelu.

Hrana fantasticna, švedski stol raznolike ponude.

Nema olimpijskog bazena to fali

Datum boravka: mart 2019.
Hvala korisniku Marko Š

Poštovani, hvala Vam na recenziji i vremenu koje ste odvojili za pisanje iste. Cijenimo svaku povratnu informaciju naših gostiju jer jedino tako možemo unaprijediti svoje poslovanje te ga usmjeriti prema željama i potrebama naših posjetitelja. Hvala Vam što ste nam ukazali na nedostatak po pitanju olimpijskog bazena. Nadamo se da ste se lijepo proveli u našem "Svijetu zdravih užitaka". Posjetite nas ponovno i dopustite da Vas razmazimo. Lijep pozdrav iz Svetog Martina.

Komentar je napisan: 17. januar 2019. sa mobilne aplikacije

Proveli smo ovdje 4 dana, bilo je jako lijepo, ljudi su jako ugodni, osoblje je srdacno...postoji poneki nedostatak, vecinom zbog starosti samog objekta, ali nije smetalo. Preporucam. Farma jelena je takodjer zanimljiva za vidjeti. Cijene povoljne.

Datum boravka: januar 2019.
Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima
1  Hvala korisniku sonja s

Poštovana Sonja, zahvaljujemo na posjeti i vremenu koje ste izdvojili za pisanje ove recenzije. Izrazito nam je drago pročitati da ste uživali kod nas te zahvaljujemo na preporuci. Pozivamo Vas da nas uskoro opet posjetite. Lijep pozdrav iz Svetog Martina na Muri

Komentar je napisan: 2. oktobar 2018. sa mobilne aplikacije

Odlican hotel, sa idealnim prirodnim okruzenjem i vinogradima. Apartmanski smestaj je vrlo komforan, sa opremljenom kuhinjom, balkonom, i velikim sobama.
Hrana vrlo kvalitetna i sirokog izbora. SPA centar bogat sadrzajem. Mesto je okruzeno prelepom prirodom, vrlo mirno i tiho.
Sve preporuke.
Razlog posete team building, mesto je zahvalno za slicne organizacije i skupove.

Datum boravka: oktobar 2018.
Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Hvala korisniku belgradecritic

Poštovana, zahvaljujemo na posjeti i vremenu koje ste izdvojili za pisanje ove recenzije. Izrazito nam je drago pročitati da ste uživali kod nas te zahvaljujemo na preporuci za naš Wellness centar, prirodu koja nas okružuje te sam smještaj i dodatnu ponudu. Pozivamo Vas da nas uskoro opet posjetite. Lijep pozdrav iz Svetog Martina na Muri