Hotel Leopold I
Hotel Centar(Novi Sad)
ACenter Birotel(Novi Sad)
  • Usluga u sobama
  • Fitnes centar
Komentar je napisan: 16. maj 2016.

Hotel je lep i na lepoj poziciji. Osoblje veoma ljubazno. ALI, dok sam se spremala za veceru, bila sam sama u sobi i uslikala sam nekoliko slefi fotografija. U pozadini istih se mogu videti lica nekoliko duhova (utvara) u prozoru. To sam primetila tek sutra, na fotograiji. Razlog zasto sam i gledala tako nesto je taj, sto smo celu noc ja i moj muz lose spavali, nismo mogli da spavamo do 8 ujuru. Necije prisustvo smo osecali. Osim toga ja sam i videla duha na zavesi kako visi. Sto se i ispostavilo kao istina na fotografiji kad se dobro covek zagleda u levom gornjem uglu, se jasno vide utvare kako vire na prozoru dok sam ja bila sama u sobi i slikala se. Jezivo iskustvo zaista.

• Datum boravka: maj 2016., putovao/la je sa partnerom
19  Hvala korisniku jelenabjelovuk
Komentar je napisan: 25. mart 2016. sa mobilne aplikacije

Hotel je na odlicnoj lokaciji sa dovnim pogledom na grad, pet frendy si. Odseli smo u junior suite, fenomenalno uredjen fotel sa odlicom poslugom i hranom. Tople preporuke i sigurno cemo opet bito gosti ovog hotela.

Datum boravka: mart 2016., putovao/la je sa porodicom
1  Hvala korisniku Jovana G
Komentar je napisan: 14. februar 2016. sa mobilne aplikacije

Sasvim slucajno smo odseli..pozicija,pogled iz sobe,usluga,spa,osoblje,higijena,enterijer..jednom recju super.Za svaku preporuku!U prilog nekoliko slika iz "naseg ugla".U tranzitu smo i veoma nam je zao sto nismo u mogucnosti da produzimo boravak..sledeci put!Veliki pozdrav

Datum boravka: februar 2016., putovao/la je sa partnerom
Hvala korisniku Slobodan G
LeopoldNoviSad, General Manager objekta Hotel Leopold I, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 22. februar 2016.

Poštovani Slobodane,

Hvala Vam što ste posetili Hotel Leopold I i što ste odvojili vreme da napišete ovu divnu preporuku. Ponosni smo da čujemo da je boravak u našem hotelu ispunio sva Vaša očekivanja i biće nam drago da Vas ponovo ugostimo! Srdačan pozdrav od tima hotela Leopold I. Mihaela Pardovicki

Komentar je napisan: 23. jun 2015.

Boravak u ovom hotelu je možda malo skup za naše uslove, ali je hotel predivan. Usluga je takođe na najvišem nivou.
Pogled iz sobe je predivan, na Dunav i grad, a sobe su prelepo opremljene.
Hrana je više nego ukusna

Savet o sobi: Birajte sobe s apogledom na Dunav.
  • Datum boravka: maj 2015., putovao/la je sa partnerom
Hvala korisniku Cec3005
Komentar je napisan: pre 2 dana

Savet o sobi: I like the river view, but this is west so you get full sun and it could be hot then
  • Datum boravka: maj 2018., putovao/la je sa partnerom