Primetili smo da koristite nepodržani pregledač. Veb-sajt TripAdvisor se možda neće prikazivati ispravno.
Podržavamo sledeće pregledače:

“Usluga i kvaliteta na visokoj razini”
Komentar o hotelu Hotel Leopold I

Najbolje cene za period
Prijavljivanje dd.mm.gggg. Odjavljivanje dd.mm.gggg.
Cene su za 1 sobu, 2 odrasla(ih)
Prikaži cene
Uporedite najbolje cene sa najpopularnijih sajtova za putovanja
i još 8 sajtova!
Hotel Leopold I
Rangiran na 1. mestu od 1 hotela u Petrovaradinu
4 komentara
common_n_hotel_reviews_1bd8 3 poena za pomoć
“Usluga i kvaliteta na visokoj razini”
Komentar je napisan: 13. novembra 2016. sa mobilne aplikacije

Hotel je prekrasan. Lijepo uredjen i otmjen. Usluga izvrsna, osoblje je stalno dostupno, usluzni su i ljubazni. Stalo im je do svakog klijenta. Smjestaj u sobama je odlican, osobito je lijep pogled iz sobe koja gleda na rijeku. Dorucak koji nas je docekao ujutro je za svaku pohvalu.
Sve u svemu, sve preporuke za posjetiti ovaj hotel i zadrzati se nekoliko dana.

Putovao/la je novembra 2016. sa partnerom
1 Hvala korisniku Sanja_Matanovic
HotelLeopoldI, Manager objekta Hotel Leopold I, je odgovorio/la na ovaj komentar, 18. novembar 2016.
Draga Sanja,
Hvala Vam sto ste izabrali nas hotel za Vas boravak u Novom Sadu i sto ste nasli vremena da napisete sve ove pohvale i utiske o nasem hotelu i osoblju. Nase je zadovoljstvo sto smo Vam bili na usluzi i nadamo se da cemo tu priliku imati ponovo. Hvala Vam na toplim preporukama i divnim recima.
Sve najbolje Vam zelimo i nadamo se ponovnom vidjenju.
Srdacan pozdrav od tima hotela Leoplod I
Napišite komentar

113 komentara iz naše zajednice

Pogledajte komentare za
Rezime ocene
Saveti putnika vam pomažu da izaberete pravu sobu.   Saveti za sobe
Datum | Ocena
  • Prvo francuski
  • Bilo koji
Prvo srpski
2 komentara
Komentar je napisan: 21. oktobra 2016.

Hotel je na odlicnoj lokaciji sa dovnim pogledom na grad. lepo iskustvo ,osoblje na visokom nivou ,sobe su odlicne Boravak u ovom hotelu je možda malo skup za naše uslove, ali je hotel predivan.......

• Putovao/la je avgusta 2016. samostalno
Hvala korisniku Milica92
HotelLeopoldI, Manager objekta Hotel Leopold I, je odgovorio/la na ovaj komentar, 25. oktobar 2016.
Draga Milice,
Hvala vam što ste izabrali baš nas za vaš boravak u Novom Sadu i što ste podelili vaše utiske o hotelu. Bilo nam je veliko zadovoljstvo da vam budemo na usluzi i učinimo doživljaj u jedinstvenom hotelu Leopold I prijatnim i nezaboravnim.
Ukoliko planirate još neku posetu Novom Sadu, biće nam čast da ponovo budete naša gošća.
Veliki pozdrav i vidimo se uskoro.
Tim hotela Leopold I
3 komentara
common_n_hotel_reviews_1bd8 15 poena za pomoć
Komentar je napisan: 16. maja 2016.

Hotel je lep i na lepoj poziciji. Osoblje veoma ljubazno. ALI, dok sam se spremala za veceru, bila sam sama u sobi i uslikala sam nekoliko slefi fotografija. U pozadini istih se mogu videti lica nekoliko duhova (utvara) u prozoru. To sam primetila tek sutra, na fotograiji. Razlog zasto sam i gledala tako nesto je taj, sto smo celu noc ja i moj muz lose spavali, nismo mogli da spavamo do 8 ujuru. Necije prisustvo smo osecali. Osim toga ja sam i videla duha na zavesi kako visi. Sto se i ispostavilo kao istina na fotografiji kad se dobro covek zagleda u levom gornjem uglu, se jasno vide utvare kako vire na prozoru dok sam ja bila sama u sobi i slikala se. Jezivo iskustvo zaista.

• Putovao/la je maja 2016. sa partnerom
15 Hvala korisniku jelenabjelovuk
2 komentara
common_n_hotel_reviews_1bd8 1 poen za pomoć
Komentar je napisan: 25. marta 2016. sa mobilne aplikacije

Hotel je na odlicnoj lokaciji sa dovnim pogledom na grad, pet frendy si. Odseli smo u junior suite, fenomenalno uredjen fotel sa odlicom poslugom i hranom. Tople preporuke i sigurno cemo opet bito gosti ovog hotela.

Putovao/la je marta 2016. sa porodicom
1 Hvala korisniku Jovana G
Valjevo, Srbija
1 komentar
Komentar je napisan: 14. februara 2016. sa mobilne aplikacije

Sasvim slucajno smo odseli..pozicija,pogled iz sobe,usluga,spa,osoblje,higijena,enterijer..jednom recju super.Za svaku preporuku!U prilog nekoliko slika iz "naseg ugla".U tranzitu smo i veoma nam je zao sto nismo u mogucnosti da produzimo boravak..sledeci put!Veliki pozdrav

Putovao/la je februara 2016. sa partnerom
Hvala korisniku Slobodan G
LeopoldNoviSad, General Manager objekta Hotel Leopold I, je odgovorio/la na ovaj komentar, 22. februar 2016.
Poštovani Slobodane,

Hvala Vam što ste posetili Hotel Leopold I i što ste odvojili vreme da napišete ovu divnu preporuku. Ponosni smo da čujemo da je boravak u našem hotelu ispunio sva Vaša očekivanja i biće nam drago da Vas ponovo ugostimo! Srdačan pozdrav od tima hotela Leopold I. Mihaela Pardovicki
Možda će vam se dopasti i ovi hoteli...
Takođe razmislite o ovom smeštaju u Petrovaradin i okolini
Na udaljenosti od 1.4 km
Hotel Planeta Inn
Br. 7 od 28 u: Novi Sad
4.0 od 5 kružića 67 komentara
Prikaži cene

Hotel Leopold I – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!

Dodatne informacije – Hotel Leopold I

Objekat: Hotel Leopold I
Adresa: Petrovaradinska tvrdava | Petrovaradin Fortress, Petrovaradin, Novi Sad 21100, Srbija
Lokacija: Srbija > Vojvodina > Novi Sad > Petrovaradin
Pogodnosti:
Bar/salonski kafe Poslovni centar sa pristupom internetu Fitnes centar sa teretanom/Fitnes sala Besplatan doručak Besplatni parking Restoran Usluga u sobama Spa centar Apartmani Pristup za invalidska kolica Prevoz do aerodroma
Stil hotela:
Rangiran na 1. mestu od 1 hotela u Petrovaradinu
Raspon cena (za noć): 9.561 RSD - 22.860 RSD
Kategorija hotela:Zvezdice: 4 — Hotel Leopold I 4*
Broj soba: 32
Opcije rezervacije:
TripAdvisor je ponosan na partnerstvo sa Booking.com i Hotels.com jer možete da pravite bezbedne rezervacije za Hotel Leopold I. Svakog meseca pomažemo milionima putnika da pronađu savršeni hotel za privatna i poslovna putovanja, uvek uz najbolje popuste i specijalne ponude.

Da li je ovo vaš profil na TripAdvisoru?