Hotel Leopold I
ACenter Birotel(Novi Sad)
  • Usluga u sobama
  • Fitnes centar
FiltrirajSvi jezici
Komentar je napisan: 16. februar 2017.

Hotel je prelep, savrsen, sjajan, i u hladne dane prohladan posto nema radijatora po hodniicima, Osoblje izuzeno ljubazno, dorucak savrsen.

Hvala korisniku petrovicemilija
Komentar je napisan: 13. novembar 2016. sa mobilne aplikacije

Hotel je prekrasan. Lijepo uredjen i otmjen. Usluga izvrsna, osoblje je stalno dostupno, usluzni su i ljubazni. Stalo im je do svakog klijenta. Smjestaj u sobama je odlican, osobito je lijep pogled iz sobe koja gleda na rijeku. Dorucak koji nas je docekao ujutro je za svaku pohvalu.
Sve u svemu, sve preporuke za posjetiti ovaj hotel i zadrzati se nekoliko dana.

Datum boravka: novembra 2016., putovao/la je sa partnerom
1  Hvala korisniku Sanja_Matanovic
HotelLeopoldI, Manager objekta Hotel Leopold I, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 18. novembar 2016.

Draga Sanja,
Hvala Vam sto ste izabrali nas hotel za Vas boravak u Novom Sadu i sto ste nasli vremena da napisete sve ove pohvale i utiske o nasem hotelu i osoblju. Nase je zadovoljstvo sto smo Vam bili na usluzi i nadamo se da cemo tu priliku imati ponovo. Hvala Vam na toplim preporukama i divnim recima.
Sve najbolje Vam zelimo i nadamo se ponovnom vidjenju.
Srdacan pozdrav od tima hotela Leoplod I

Komentar je napisan: 21. oktobar 2016.

Hotel je na odlicnoj lokaciji sa dovnim pogledom na grad. lepo iskustvo ,osoblje na visokom nivou ,sobe su odlicne Boravak u ovom hotelu je možda malo skup za naše uslove, ali je hotel predivan.......

• Datum boravka: avgusta 2016., putovao/la je samostalno
Hvala korisniku Milica92
HotelLeopoldI, Manager objekta Hotel Leopold I, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 25. oktobar 2016.

Draga Milice,
Hvala vam što ste izabrali baš nas za vaš boravak u Novom Sadu i što ste podelili vaše utiske o hotelu. Bilo nam je veliko zadovoljstvo da vam budemo na usluzi i učinimo doživljaj u jedinstvenom hotelu Leopold I prijatnim i nezaboravnim.
Ukoliko planirate još neku posetu Novom Sadu, biće nam čast da ponovo budete naša gošća.
Veliki pozdrav i vidimo se uskoro.
Tim hotela Leopold I

Komentar je napisan: 16. maj 2016.

Hotel je lep i na lepoj poziciji. Osoblje veoma ljubazno. ALI, dok sam se spremala za veceru, bila sam sama u sobi i uslikala sam nekoliko slefi fotografija. U pozadini istih se mogu videti lica nekoliko duhova (utvara) u prozoru. To sam primetila tek sutra, na fotograiji. Razlog zasto sam i gledala tako nesto je taj, sto smo celu noc ja i moj muz lose spavali, nismo mogli da spavamo do 8 ujuru. Necije prisustvo smo osecali. Osim toga ja sam i videla duha na zavesi kako visi. Sto se i ispostavilo kao istina na fotografiji kad se dobro covek zagleda u levom gornjem uglu, se jasno vide utvare kako vire na prozoru dok sam ja bila sama u sobi i slikala se. Jezivo iskustvo zaista.

• Datum boravka: maja 2016., putovao/la je sa partnerom
19  Hvala korisniku jelenabjelovuk
Komentar je napisan: 25. mart 2016. sa mobilne aplikacije

Hotel je na odlicnoj lokaciji sa dovnim pogledom na grad, pet frendy si. Odseli smo u junior suite, fenomenalno uredjen fotel sa odlicom poslugom i hranom. Tople preporuke i sigurno cemo opet bito gosti ovog hotela.

Datum boravka: marta 2016., putovao/la je sa porodicom
1  Hvala korisniku Jovana G