“VEOOOOMA DRSKO I BEZOBRAZNO OSOBOLJE!!!”
Komentar o hotelu Carda Aqua Doria

Carda Aqua Doria
Rangiran na 1. mestu od 3 Restorani u Petrovaradinu
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 4. januar 2021.

Došli smo iz Beograda u NS i po preporuci prijatelja došli u ovaj restoran,nismo imali rezervaciju. Pitamo ljubazno hostesu da li ima neki slobodan sto za veceru, upućuje nas na ogroman sto u ćošku za 10 osoba. Mi se zahvalimo i pitamo da li je problem kasnije da ako neko ustane pređemo za manji sto sa pogledom na Dunav. Dobijamo veoma DRZAK odgovor: "Naravno da je problem, jer treba MI da pomeramo posle sve tanjire i čaše za drugi sto. I ovo je previše što sam vam učinila" (što nam je dala bilo kakav sto pretpostavljam).
Moram da naglasim da smo mi samo najljubaznije pitali i nismo pravili problem ni oko čega, svesni da nemamo rezervaciju,ali ovakvu DRSKOST nicim izazvanu nismo želeli da tolerisemo. Pokupili smo se i izašli napolje.Dok smo izlazili hostesa nas je sve vreme ljutito gledala (ne znam samo sta smo joj uradili),uglavnom ni doviđenja nismo dobili.
Zaključak: restoran verovatno sa razlogom ima dobru reputaciju, ali ako treba da se za svoje vreme i novac, osećate neprijatno i suvišno što ste uopšte došli onda sve pada u vodu.
Našli smo restoran gde je, pored ostalih kvaliteta osoblje i više nego ljubazno i super smo se proveli.

Datum posete: januar 2021.
3  Hvala korisniku Milica447

Komentar je napisan: 4. oktobar 2020. sa mobilne aplikacije

Jako lepo mesto i za svaku je preporuku. Prostrano je, svratite sa članovima svoje porodice ili sa prijateljima i maksimalno se opustite. Uz veoma ukusne i obilne porcije hrane, i dok budete sedeli u restoranu možete osluškivati reku koja protiče na svega nekoliko metara ispod Vas.
Uživajte

Hvala korisniku MarkoS1949
Komentar je napisan: 3. septembar 2020. sa mobilne aplikacije

Restoran odiše harmonijom, elegancijom, skladno uređenim i prostranim ambijentom i prelepim opuštajućim pogledom na samu obalu Dunava. Osoblje je vrlo ljubazno, predusretljivo, nasmejano, a prostor je obezbeđen za igru mališana.

Iako se kao specijaliteti čarde nude raznovrsna riblja umeća, moj izbor je ipak pripao telećem bifteku na žaru koji je, skromno je reći, fantastičan (ocena 10/10).
Jedna mala informacija za goste - u jelovniku uz ovo jelo piše da se dobija sos po želji. Međutim, kada je došlo na naplatu i podrazumevani "sos po želji" je bio uključen u cenu. No, ako izuzmemo ovu malu nejasnoću, verujem da je jedan ovakav izvrstan gorgonzola sos po svačijoj želji (10/10).
Ništa manje fantastičan nije bio ni vrat na žaru koji je poslužen sa krompirićima i lukom pokupio sve naše simpatije (10/10).
Svemu ovome je prethodila takozvana "seljačka supa", koja predstavlja mešavinu teleće/goveđe supe i ragu čorbe. Iako sastav obećava, nikako nije nešto bez čega ne bi moglo proći (5/10).

Hrana definitivno poseduje tu moć da vas ponovo privuče ovom mestu.
Za svaku preporuku.

Datum posete: septembar 2020.
Hvala korisniku becajeca
Komentar je napisan: 9. avgust 2020.

Divan restoran, jos divnije osoblje! Devojka na ulazu je veoma ljubazna, iako nismo imali rezervaciju (a bio je vikend i vreme rucka, krcato) potrudila se da nam obezbedi sto, cak smo dobili onaj sa najlepsim pogledom na terasi ☺️ Hrana veoma ukusna, cene sasvim korektne, preporucujem ribu i corbu od luka definitivno omiljeni restoran u NS, vracamo se uskoro opet i preporucijem svima

1  Hvala korisniku Ana K
Komentar je napisan: 7. jun 2020.

Hrana, ambijent,sve je savršeno, osoblje jako ugodno. Preporučam restoran za dobar ručak ili večeru.

Datum posete: jun 2020.
Hvala korisniku nikolaja_0811

Putnici koji su gledali informacije o mestu Carda Aqua Doria gledali su i

Carda Aqua Doria – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!