“Toma i Nada restoran”
Komentar o hotelu Pecenjara Kod Tome I Nade

Pecenjara Kod Tome I Nade
Rangiran na 3. mestu od 4 Restorani u Sopotu
Kuhinje: jela sa roštilja
Komentar je napisan: 4. avgust 2020.

Potpuno razočarana! Restoran je na glasu. Usluga prespora, na obrok smo čekali sat vremena. Hrana ispod proseka, cene visoke! Nije za ponovni dolazak ni preporuku!

Hvala korisniku Pedijatar

Komentar je napisan: 19. jul 2020.

Dva puta smo bili "Kod Tome i Nade". Prvi put je bilo poluprazno, pečenje prosečno, cene paprene. Drugi put nismo ni ručali, jer se konobari nisu udostojili ni sto da nam nađu. Organizacija čista katastrofa, konobari - neka deca, pitanja da li su uopšte školovani ugostitelji. Nikad više i apsolutno ne preporučujem ovaj restoran. Ljudi, uštedite vreme i gorivo, damo ćete bezpotrebno da se iznerirate.

1  Hvala korisniku 505sandrap
Komentar je napisan: 5. jun 2020.

Mogu samo da pohvalim sve, hrana vrhunska i kvalitetna, posluga simpaticna i ljubazna, takodje i sam ambijent i okruzenje je na nivou.

Datum posete: maj 2020.
Hvala korisniku laki1307
Komentar je napisan: 27. oktobar 2019.

Rezervisali smo za rucak s prijateljima, 8 osoba. Uslugu smo dobili tek nakon pola sata. Prvo pice nakon 50 minuta od trenutka kada smo stigli!!! Hrana nam je stigla nakon sat vremena cekanja i pri tom nije bilo svega sto smo porucili. Meso je bilo mlako i prosecno. Na kraju nismo ni racun dobili...Kako je ovo tako popularno i izvikano mesto?!

1  Hvala korisniku djmtbg
Komentar je napisan: 25. jun 2019.

Godinama posecujem ovo mesto sa porodicom i prijateljima .Rucak na otvorenom sa divnim pogledom na vrh Kosmaja je nezaboravan.Usluga,prasetina i jagnjetina zasluzuju sve pohvale.U neposrednoj blizini je manastir Tresije a na samom vrhu Kosmaja treba obici spomenik palim borcima -steta sto hotel Kosmaj vec godinama ne radi .Preporuka -obavezno svratiti.

Datum posete: april 2019.
Hvala korisniku Partizanovac

Putnici koji su gledali informacije o mestu Pecenjara Kod Tome I Nade gledali su i

Mladenovac, Centralna Srbija

Pecenjara Kod Tome I Nade – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!