“Obiteljski rucak”
Komentar o hotelu Konoba Lambik

Konoba Lambik
Rangiran na 1. mestu od 11 Restorani u Milna
Kuhinje: mediteranska, hrvatska
Pogodno za: romantični, živopisni pogled, specijalne prilike, lokalna kuhinja
Opcije za ručavanje: ručak, doručak, otvoreno noću, letnja bašta, rezervacije
Komentar je napisan: 28. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Odlicno mjesto za obiteljski rucak u autenticnom obiteljskom restoranu sa ugodnim hladom.pristojne cijene.probati hvarsku gregadu

Hvala korisniku crewa2017

Komentar je napisan: 20. avgust 2017.

Veoma ukusno, ugodan ambijent, prijatna atmosfera, ljubazno osoblje. Ljudi rade posao za deset. Cijene su korektne ali nije jefino, kako uostalom nigdje na Hvaru nije. Za svaku preporuku.

Datum posete: jun 2017.
Hvala korisniku dianas385
Komentar je napisan: 12. maj 2017. sa mobilne aplikacije

Restoran Lambik smo sasvim slucajno posjetili.Uz pomoć i preporuke konobara prihvatili smo riblji meni.Ostali smo oduševljeni i ponovno ćemo se vratiti.Evo nosimo kući trajni suvenir posebnog doživljaja ambijenta,okuse i mirisa,ulja,soli,ribe,vina,suhih smokva,prženih badem,prošeka....Hvala im.

Datum posete: maj 2017.
Hvala korisniku elvinam2017
Komentar je napisan: 16. avgust 2019.

Komentar je napisan: 6. avgust 2019.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Konoba Lambik gledali su i

Stari Grad, Ostrvo Hvar

Hvar, Ostrvo Hvar

Konoba Lambik – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!