“Mojito”

Ugostiteljski Obrt TRP Beach Bar Lostura
Rangiran na 28. mestu od 38 Restorani u Murter
Komentar je napisan: 29. jul 2020.

Najbolji mojito na otoku. Predivan ambijent u borovini kraj moja. Preporuka za dnevno i nocno opustanje

Hvala korisniku Fabiozara89

Komentar je napisan: 29. avgust 2017.

Najbolji kafić na Slanici! Ima prekrasan pogled i mirno je. Kroz ljeto smo svaki dan tamo i uvijek iznova pomisliš kako je lijepo. Svakako treba svratiti i navečer jer je posebno lijepi ugođaj.

Hvala korisniku danielaR437QM
Komentar je napisan: 13. jun 2018.

Datum posete: maj 2018.
Komentar je napisan: 28. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 7. jul 2013.

Datum posete: jun 2013.
    • Atmosfera

Putnici koji su gledali informacije o mestu Ugostiteljski Obrt TRP Beach Bar Lostura gledali su i

Murter, Murter Island

Ugostiteljski Obrt TRP Beach Bar Lostura – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!