“Znacci naj! ”
Komentar o hotelu Diamond Beach Lounge

Diamond Beach Lounge
Rangiran na 1. mestu od 5 Restorani u Rukavac
Komentar je napisan: 2. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Ljubazno osoblje. Hrana fina. Ambient kompenzuje malo jače cene. Čisto i uredno. Jedna od najlepših plaža na otoku. Sve pohvale

1  Hvala korisniku AutoservisM1

Komentar je napisan: 8. novembar 2019.

Hrana odlična,osoblje odličnoo!sve pohvale. Kava vrhunska, brzi konobari. Pogled iz raja. Tko je na Visu obavezno nek posjeti.

Hvala korisniku Josip1111
Komentar je napisan: 5. novembar 2019.

Bili smo na godisnjem na otoku Visu i na veceri u Diamond beachu. Fenomenalan biftek savrseno pecen brza posluga, hladno pivo. Savršeno. Preporuka od srca.

Hvala korisniku Danimolnar12
Komentar je napisan: 21. avgust 2019.

Fenomenalno mjesto, fenomenalni ljudi, hrana b o ž a n s t v e n a! Preporuka! Vratit ćemo se sigurno. ❤

Hvala korisniku TjnZg
Komentar je napisan: 21. avgust 2019.

Diamond beach lounge je fantastičan! Ambijent je predivan, usluga je super, a hrana izvrsna. Domaćini su topli i srdačni. Uživala sam u svemu sa svojim prijateljima.

Hvala korisniku dkuvacic

Putnici koji su gledali informacije o mestu Diamond Beach Lounge gledali su i

Vis, Island of Vis

Rukavac, Island of Vis

Diamond Beach Lounge – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!