“Romantica 💛”

Park Petrovac - breakfast and fine dining
Rangiran na 1. mestu od 7 Restorani u Selca
Opis: Okusite jela autohtone dalmatinske kuhinje uz jedinstven pogled i ugodan ambijent. Našu ponudu krasi velik izbor predjela, svježe ribe, mesnih specijaliteta i pizza, a za potpuni užitak zaslužne su glazbene večeri. Pridružite nam se!
Komentar je napisan: 29. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Najtomantičniji restoran na Braču. Predivan ambijent. Prekrasan pogled. Usluga na niovu uz topli docek i trud domacina. Hrana je super.

Hvala korisniku DIA1S1

Komentar je napisan: 28. avgust 2019.

Komentar je napisan: 20. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 10. jul 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 9. decembar 2018.

Datum posete: jul 2018.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Park Petrovac - breakfast and fine dining gledali su i

Omis, Splitsko-dalmatinska županija

Omis, Splitsko-dalmatinska županija
Sumartin, Ostrvo Brač

Park Petrovac - breakfast and fine dining – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!