“Osrednji umak od kozica u”
Komentar o hotelu Konoba Zora

Konoba Zora
Rangiran na 1. mestu od 5 Restorani u Dobrinj
Opcije za ručavanje: rezervacije
Opcije za ručavanje: rezervacije
Komentar je napisan: 7. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Osrednji umak od kozica u kojemu nema bas kozica, gulas tako tako. Visoka cijena. Surle same po sebi okej.

Hvala korisniku lenalennela

Komentar je napisan: 10. oktobar 2019. sa mobilne aplikacije

Velice prijemna a utulna restaurace na namesticku, prijemna obsluha, rodinna atmosfera, dobre jidlo. Vsem mohu doporucit.

2  Hvala korisniku 541ji_k
Komentar je napisan: 19. jul 2019. sa mobilne aplikacije

Familijarno smo posjetili konobu "Zoru" sa odličnim domaćim šurlicama s gulašom. Sve pohvale za kuhinju, ugodan ambijent u hladu i jako ljubazno osoblje. Obavezno posjetite ovu krasnu konobu!

Hvala korisniku Belmin1
Komentar je napisan: 18. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Narucili smo šurlice s gulasom. Iako je bila guzva jelo smo dobili jako brzo ( konobar je rekao da se kuha po narudžbi ). Jelo je bilo jako ukusno, porcije su velike, za najesti se nakon napornog dana. Sanitarije u restoranu su uredne. Preporucujemo konobu Zora. :) Konoba ima tradiciju od 1947. god.

Hvala korisniku putputujem22
Komentar je napisan: 17. avgust 2016. sa mobilne aplikacije

Hrana vrhunska, a pogotovo preporucam surlice na sve nacine. Ambijent solidan, posluga vrhunska i uljudna.

Datum posete: avgust 2016.
Hvala korisniku Alan C

Putnici koji su gledali informacije o mestu Konoba Zora gledali su i

Klimno, Primorsko-goranska županija
Malinska, Krk Island

Dobrinj, Primorsko-goranska županija
Dobrinj, Primorsko-goranska županija

Konoba Zora – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!