“.”
Komentar o hotelu Prima Restoran

Prima Restoran
Rangiran na 1. mestu od 4 Restorani u Modrica
Opis: PRIMA predstavlja moderan gastro bar uz koji treba da doživite savršen spoj ukusa moderne i tradicionalne kuhinje. Iskustvo od 2001. godine kada smo i osnovani dopunili smo saradnjom sa najtrofejnijim srpskim kuvarom Milošem Jovanovićem, licenciranim međunarodnim sudijom u gastronomiji. Njegovim redovnim gostovanjima u našem restoranu i vođenjem kuhinje po njegovim instrukcijama, trudimo se da svaki tanjir pripremimo kvalitetno i sa mnogo ljubavi. Naša kuhinja se zasniva na svježini sastojaka i besprekornoj obradi, te se sva jela pripremaju u trenutku narudžbe. Baš zbog toga vas molimo, kada je velika gužva, da imate strpljenja jer želimo da vaše jelo pripremimo besprekorno. Dobrodošli u Prima restoran.
Komentar je napisan: 20. februar 2021.

Odlična pizza, kao i usluga u piceriji, sve pohvale i preporučujem odlazak. Lijepo mjesto u Modriči, vrijedi posjetiti.

Datum posete: februar 2021.
Hvala korisniku sasas488

Komentar je napisan: 8. januar 2020. sa mobilne aplikacije

Sve pohvale!
Ambijent, konobari-usluga su veoma ljubazni.Preporuka za porodična okupljanja i naravno za najbolje poslastice u gradu. Veliki izbor doručaka i glavnih jela.
Kao što vidite na fotografiji probala sam zdravi doručak kojeg svima preporučujem.
Najvažnije od svega je veliki izbor hrane za ljude koji paze na ishranu.
Obavezno posjetite!

Pozdrav!

1  Hvala korisniku mala_ngg22
Komentar je napisan: 12. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Usluga na najvisem nivou.Briga o svim gostima.Brizljivo i pazljivo osoblje.Hrana i pice perfektni!Za svaciji ukus. Divna i funkcionalna terasa.Svaka preporuka

1  Hvala korisniku mtijanaa
Komentar je napisan: 10. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Ljubazno osoblje, vrhunska hrana, mirno i prijatno mjesto za svaki vid druženja. Sve pohvale. Preporučujem!

1  Hvala korisniku srecnamama
Komentar je napisan: 2. avgust 2019.

Najjaci u gradu! Najbolja hrana, najbolja usluga, svaka cast na profesionalizmu. Jedva cekamo primu3, i ocekujemo nesto jos bolje!

Hvala korisniku Djigi17

Putnici koji su gledali informacije o mestu Prima Restoran gledali su i

Modrica, Republika Srpska
Modrica, Republika Srpska

Prima Restoran – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!