“Savršeni ćevapi kod Harija”
Komentar o hotelu Ćevabdžinica Hari

Ćevabdžinica Hari
Rangiran na 1. mestu od 16 Restorani u Travnik
Kuhinje: istočnoevropska
Komentar je napisan: 30. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Kao i svaki put kada posjetim ovo mjesto ponude mi osmjeh i jako sočne, ukusne i uvijek savršene ćevape po svojoj pravoj domaćoj recepturi! Svaka preporuka!

Hvala korisniku 845filipv

Komentar je napisan: 24. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Lijepo uredjeno, cisto , brza usluga. Ukusni cevapi, veliki izbor Porcija. Neocekivan izbor mjesta za sjedenje ,
ispred unutra donja terasa

Hvala korisniku 77xxx
Komentar je napisan: 10. januar 2020.

Nekad je to bila vrlo dobra ćevabdžinica. Večeras su mi donijeli deset premasnih ćevapa u hladnoj lepinji. Šest ćevapa sam ostavio, jer ih nisam mogao jesti. To mi se nikad ranije, u niti jednoj ćevabdžinici, nije dogodilo. Kad sam konobaru rekao da su ćevapi grozni, on je samo slegao ramenima i složio se s tim. Kraj jedne ere.

Datum posete: januar 2020.
Hvala korisniku LadislavT1
Komentar je napisan: 8. septembar 2018. sa mobilne aplikacije

Losa usluga,dno dna, cekali smo 1 sat narudjbu,konobari izgubljeni,i...glavni konobar za svoj dio pokupi sve narudjbe ostali gledaju

Datum posete: septembar 2018.
Hvala korisniku Adnan İ
Komentar je napisan: 19. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Zagorela telad jetre.
Tvrdio. Morao sam platiti 2x!
Pažnja gazi!
Cevape također nije bio dobar.
Schlimmstes Restaurant in dem wir je in BiH waren.
Achtung Abzocke.!!

1  Hvala korisniku Michaela C

Putnici koji su gledali informacije o mestu Ćevabdžinica Hari gledali su i

Travnik, Central Bosnia Canton

Ćevabdžinica Hari – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!