“Vlašićka kuća Travnik, preporuka”
Komentar o hotelu Vlašićka Kuća

Vlašićka Kuća
Rangiran na 6. mestu od 16 Restorani u Travnik
Komentar je napisan: 30. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Ambijent je zadovoljavajući, usluga i ponuda su odlični! Odličan omjer cijene i kvalitete.
Pite ispod sača moja preporuka!

Hvala korisniku 845filipv

Komentar je napisan: 12. februar 2020. sa mobilne aplikacije

Odlična ponuda BiH specijaliteta, kiselo mlijeko za svaku pohvalu kao i ponuda kajmaka, sireva i slastica.

Hvala korisniku 930pa_ap
Komentar je napisan: 30. septembar 2019.

Popularno mjesto za kratki odmor i ručak. Nas dvoje smo imali pitu krompiraču i kiselo mlijeko, te domaći kolač. Jako dobro, obilno i ukusno. Servis solidan, cijene veoma niske.

Hvala korisniku sadikk888
Komentar je napisan: 9. mart 2020. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 24. decembar 2019.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Vlašićka Kuća gledali su i

Travnik, Central Bosnia Canton

Vlašićka Kuća – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!