Komentar je napisan: 5. oktobar 2020.

Izuzetan hotel sa uslugom na najvišem nivou. Struktura sadržaja izuzetno planirana bez zastoja i čekanja ni u jednom segmentu. Restoran izuzetan sa raznovrsnom i kvalitenom ponudom. Spa centar dobro koncipiran i sa higijenom na najvišem nivou. Uživali smo na produženom vikendu, doćićemo opet.

Datum boravka: oktobar 2020.
1  Hvala korisniku 576miroslavp
Komentar je napisan: 20. septembar 2020.

Bili smo 5 dana i predivno nam je bilo, osoblje za cistu 10 koliko je bilo ljubazno i usluzno. Hrana vrhunska! Priroda neopisiva. Jedina zamerka, treba malo okolinu srediti tj travu oko hotela ali nadam se da je to sitnica za sad. Generalno za svaku pohvalu hotel!

Hvala korisniku Sr_k_083
Komentar je napisan: 14. septembar 2020.

Osoblje je ljubazno,sobe su ok. Bazen lep,cist.Hrana,slab izbor.Pola sata pred kraj dorucka, rucka I vecere nestaje hrana I niko je ne dopunjuje. Nemojte kasniti na obroke!Izbor hrane slab za hotel sa 4*.Kupatilo, nikada oprana kada I lavabo. Sve u svemu, moze bolje.

Datum boravka: septembar 2020.
Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima
Hvala korisniku Kyzmanovic
Komentar je napisan: 13. septembar 2020. sa mobilne aplikacije

Generalno utisak nam je povoljan, ali je hrana, naročito za ručak bila veliko razočaranje iako ne sasvim loš. Pored glavnog jela, prilozi su bili prilično loši. Na primer, jednog dana je bilo u ponudi bareno smrznuto povrće kojeg je bilo na dva mesta (kao prilog i kao salata) i čips i osim toga ničeg više. Čak i da je čips domaći, prava je sramota za cenu koja se plaća za dan u hotelu. Salata je stalno nezačinjena što praktično znači da kupus salatu ni nemate iako je narendan kupus stalno u ponudi. Ja sam tako stalno imala na umu da je cilj da se hrana pre svega reciklira, a ne da služi da udovolji ukusu.
Bazen zbog lepog vremena, šetnje i pandemije nismo ni koristili, pa neću ni da komentarišem.
Soba je bila čista kada smo stigli, ali nije usisana ni jednom dok smo bili u njoj.
Sve u svemu, može to i bolje u odnosu na cenu dana u hotelu.

Hvala korisniku nadasobot
Komentar je napisan: 6. septembar 2020.

U hotelu smo provele produženi vikend. Hotel je vrlo dobar, hrana odlična, usluga korektna. Sobe jesu čiste, ali mogu biti i čistije, u smislu da se čiste i oni delovi koji se na prvi pogled ne vide (iza vrata, noćnog stočića i sl.). U svakom slučaju, došla bih opet.

Hvala korisniku LjMMB