“Loše”
Komentar o hotelu Vila Best

Vila Best
Rangiran na 1. mestu od 3 Restorani u Surdulici
Komentar je napisan: 26. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Ambijent i lokacija dobri.Lep pogled.Usluga loša.Stigli smo i stajali na ulazu neko vreme.Nekoliko konobara je prošlo tuda, nisu nas ni pogledali.Kada nas je konobar konačno primetio odveo nas je do stola, a onda smo još 20 minuta čekali da nas pita za piće.Menija nigde na stolu.Dok smo čekali hranu, konobar je prišao i bez reči nam uzeo sirće, ulje i so i odneo na drugi sto.Salatu smo dobili da jedemo bez tanjira.Poručili smo jela sa roštilja i pitali ide li pomfrit u porciju, na šta je konobar odgovorio potvrdno.Kada nam je narudžbina stigla pomfrita nije bilo.Pitali smo hoćemo li ga dobiti, a konobar je rekao da im je nestalo krompira.Da nam donese piće i jelo čekali smo i po 30 minuta, a kada smo zatražili račun stigao je za minut.Konbar namršten i neljubazan.Ne verujem da ćemo ponovo posetiti ovaj restoran.

2  Hvala korisniku Nezadovolja

Komentar je napisan: 29. april 2019. sa mobilne aplikacije

Ok......... rade samo dva konobara pa se čeka duže porudzbina, više osmeha i ljubaznosti bi trebalo, nisam došao da tugujem i da plačem.

Datum posete: april 2019.
Hvala korisniku airandearth
Komentar je napisan: 27. oktobar 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 18. maj 2018.

Datum posete: februar 2018.
Komentar je napisan: 2. maj 2018. sa mobilne aplikacije

Datum posete: maj 2018.

Vila Best – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!