Ђавоља Варош

Изузетно занимљив парк природе настао ерозијом тла. Парк је одлично уређен и добро се одржава. За... pročitajte više

Komentar je napisan: 18. jun 2020.
NenadC980
Novi Sad, Srbija
Jedinstveno

Đavolja Varoš je predivna, malo je naporno penjanje uz stepenice do vidikovca, pogotovo po... pročitajte više

Komentar je napisan: 12. oktobar 2019.
vesnaboba2004
Novi Sad, Srbija

Komentar je napisan: 13. jun 2017.

Na stranu lokalni folklor i naziv mesta ali ovako prelepe geološke formacije i okolna priroda najmanje su đavoljih ruku delo...

Datum aktivnosti: septembar 2016.
Hvala korisniku Aleksandar024
Prolom-Lukovska, Guest Relations Manager objekta Davolja Varos, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 14. jun 2017.

Poštovani Aleksandar L,
Zahvaljujemo Vam se na pozitivnom opisu Đavolje Varoši - biće od koristi budućim posetiocima. Drago nam je da Vam se dopao obilazak lokaliteta i nadamo se da ćete nas ponovo posetiti.

Komentar je napisan: 2. novembar 2016.

lepo je otici i pogledati jer je blizu Prolom banje...najlepse je u prolece ili leti kad je sve zeleno i rascvetano...odmor za oci...

Datum aktivnosti: decembar 2015.
Hvala korisniku LjiljanaTosic
Prolom-Lukovska, Guest Relations Manager objekta Davolja Varos, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 4. novembar 2016.

Poštovana Ljiljana Tošić,
Pozivamo Vas da ponovo posetite i Prolom Banju i Đavolju Varoš. U pravu ste, do lokaliteta se dolazi kroz prelepu šumu, pa su proleće i leto izuzetno prijatni za šetnju, ali je i jesen izuzetno koloritna na celom području Radan planine.

Komentar je napisan: 18. oktobar 2016. sa mobilne aplikacije

Odseli smo kod prijatelju u blizini Djavolje Varosi u kuci.Zaista neobican prizor.Saznali smo i za razna verovanja mestana.Imate utisak kao da su sve te stene zive.Mana je sto je put jos nedovoljno sredjen,manjak putokaza i tesko je za nocenje posto slabo je razvijen turizam.

Datum aktivnosti: jul 2016.
Hvala korisniku kosrodoskrf
Prolom-Lukovska, Guest Relations Manager objekta Davolja Varos, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 20. oktobar 2016.

Poštovana Kosrodoskrf,
Drago nam je da je obilazak Spomenika prirode Đavolja Varoš ostavio snažne utiske na Vas. U pravu se u vezi sa manjim brojem putokaza i već smo isplanirali da u toku zime (odnosno u vansezoni) obnovimo i postavimo dodatne putokaze.
Što se tiče smeštaja u blizini, preporučujemo Vam Hotel Radan*** u Prolom Banji, koji je na samo 28 km od Đavolje Varoši.
Vidimo se ponovo u Đavoljoj Varoši!

Komentar je napisan: 18. januar 2016.

Putovao sam poslovno kao vodic jednoj grupi ucenika. Ocekivao sam puno od ovog mesta i svoja ocekivanja sam ostvario. Nestvarno je nezemaljski. Vredi obici svakako.

Datum aktivnosti: oktobar 2015.
Hvala korisniku Zlatan75Mitic
Prolom-Lukovska, Guest Relations Manager objekta Davolja Varos, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 21. januar 2016.

Dear Zlatan75itic,
We're really glad that visit to our National landmark made an impression on you.
We hope to see you again in Devil's Town this year!

Komentar je napisan: 17. decembar 2015.

banja se nalazi u prelepom prirodnom okruzenju,bistra recica uz koju se nalazi etno rastoran i etno kuca muzej,hrana u etno restoranu spremana na tradicionalan nacin ispod saca,domaci sokovi i pivo pravljeno na bazi Prolom vode,mogucnost setnje uz obalu recice

Datum aktivnosti: maj 2015.
Hvala korisniku donamirjana
Prolom-Lukovska, Guest Relations Manager objekta Davolja Varos, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 20. decembar 2015.

Поштована
Драго нам је да Вам се допао боравак у Пролом Бањи и обилазак локалитета Ђавоља Варош. Позивамо Вас да и следеће године боравите у нашем хотелу, а ми ћемо се потрудити да Вам обезбедимо још интересантних излета у ближој и даљој околини бање.