“Dobra hrana”
Komentar o hotelu Boziji Raj

Boziji Raj
Rangiran na 1. mestu od 1 Restorani u Prolomu
Komentar je napisan: 21. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Rucali smo jednom u restoranu Boziji raj za vreme posete Prolom banji. Hrana je dobra ali usluga ne bas tako sjajna. Izgleda da se i ovde kao i drugde u Ptolom banji za osmeh i ljubaznost konobara ekstra placa...

Hvala korisniku MarijanaB91

Komentar je napisan: 30. jul 2016.

restoran leži na lepoj lokaciji i ambient koji resotran pruži je lep. Na preporuku mnogih smo iz Slovenije odlučili posetit resotran ali na žalost je lep ambient pokvarilo ne imanje parkirališta i znaka za zabranu ulazka sa psom (na otvorenom prostoru). Obe loše opazke uzmite kao dobronamerne.
Sa spoštovanjem

Datum posete: jul 2016.
Hvala korisniku AleksanderM377
Komentar je napisan: 12. septembar 2020.

Komentar je napisan: 1. novembar 2015. sa mobilne aplikacije

Datum posete: novembar 2015.
Komentar je napisan: 12. oktobar 2018.

Datum posete: april 2018.

Boziji Raj – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!