“Sandra”

Rangiran na 4. mestu od 5 Restorani u Osor
Opcije za ručavanje: rezervacije
Opcije za ručavanje: rezervacije
Komentar je napisan: 28. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Predivna terasa, odlična hrana, sobe ciste i uredne, usluga, ambijent, osoblje za 5, predivan vikend u Osoru

Hvala korisniku sandragX1872PK

Komentar je napisan: 26. jul 2017. sa mobilne aplikacije

Cijene so nenormalno visoke. Zaposlenici so stvarno neljubazni i arogantni. Ne priporocujem nikome. Hrana je bila stvarno neukusna i kad smo jim to objasnili bili so napadalni i so nas ustrahovali.

Datum posete: jul 2017.
Hvala korisniku Matija S
Komentar je napisan: 18. mart 2017.

Ambient krasen, ponudijo ti marsikaj; na koncu pa zaračunajo še tisto, česar sploh nisi dobil, pa ne po malih cenah. Žal še se pritožiti nikjer ne moreš, saj težko dokažeš, kaj in koliko si pojedel in spil.

Datum posete: avgust 2016.
Hvala korisniku Majda K
Komentar je napisan: 23. jul 2019.

Komentar je napisan: 30. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu Buffet Osor gledali su i

Buffet Osor – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!