Komentar je napisan: 16. februar 2020.

Ne znam odakle da pocnem. Vremenski uslovi nisu odgovarali onome zbog cega smo otisli na Zlatar na vikend a to je sneg. Ne raspolozenje gostiji je bilo izrazito ali personal hotela na celu sa vlasnikom nekada poznatim kosarkasem Zeljkom Topalovicem je sve to visestruko nadoknadilo. Bez i jedne zamerke po pitanju higijene, hrane, usluge i cak dozivljaja da vas posluzuje i sa vama caska vlasnik hotela. Pa gde jos to ima !!! Preporucujem uz ocenu 10+ i ako ste u tom kraju obavezno posetite hotel Zlatnik Zlatarski.Cela moja porodica je odusevljena .

Savet za sobu: Mi smo otseli u apartmanu 101 na prvom spratu sa izvanrednim pogledom.
Datum boravka: februar 2020.
Hvala korisniku zorankaurin
Komentar je napisan: 5. septembar 2019. sa mobilne aplikacije

Pri povratku iz Visegrada svratili smo u hotel Zlatarski zlatni da prenocimo. Hotel je zaista pristojan,sobe bez zamerke,ciste,lepo i kvalitetno sredjene. Dorucak je bio ukusan,dovoljan. Zamerka je bila galami u vecernjim satima koja me je i probudila. Sutradan sam cula da glasni monolog je bio ni manje ni vise od samog vlasnika !?!? Pa eto,ako vlasnik kojim slucajem cita ovo da za dalje obrati paznju na svoje ponasanje

Datum boravka: avgust 2019.
Hvala korisniku Sladjana D
Komentar je napisan: 23. maj 2019.

Vrlo prijatan ambijent, kvalitetno i ukusno opremljen objekat. Cistoca objekta na visokom nivou. Usluga je dobra, hrana ukusna i obimna. Osoblje ljubazno i nasmejano. Odlicno mesto da upotpuni boravak na Zlataru, koji je izuzetna planina za boravak i odmor.

Datum boravka: januar 2019.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom
Hvala korisniku adventurehub
Komentar je napisan: 12. maj 2019. sa mobilne aplikacije

Bili smo za vikend gosti ovog restorana! Vlasnik je bivši košarkaš koji nas je, igrom slučaja, usluživao. Sve što nam je preporučio je fenomenalno! Teleća čorba, teleći medaljoni, neka sočna piletina, salata, a na kraju nas je častio i voćnim kolačem. Moram da Vam kažem da duuugo nisam tako lepo ručao a često jedem po restoranima širom Srbije! Svima kojima idu za Cg toplo preporučujem da skrenu 2-3 km od glavnog puta i svrate da odmore, makar uz kafu, u ovaj objekat! Puno uspeha, vidimo se ponovo, nadam se, uskoro.

Datum boravka: maj 2019.
Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Hvala korisniku neningoran1974
Komentar je napisan: 2. maj 2018.

Objekat je vrlo lep, čist i uredan, vidi se da je dosta pažnje posvećeno, lokacija je savršena. Međutim, vidi se da imaju problem sa manjkom osoblja. Svratili smo ovde za 1.maj, na terasi je bilo puno gostiju, a samo dva konobara su radila. Vrlo je teško postići da svi gosti budu usluženi, što sa nama na kraju nije bio slučaj. Čekali smo 10 minuta da bismo poručili piće kod konobara i tražili jelovnik. Prošlo je 15 minuta od porudžbine i piće nije doneto, kao ni jelovnik. Zbog tolikog čekanja, odustali smo i od pića i od poručivanja hrane, otkazali porudžbinu i otišli. Zaista mi je žao što nisam imala priliku da probam nešto sa menija njihovog restorana jer je objekat ostavio dobar prvi utisak.
Od lokalaca smo čuli dosta negativnih stvari o odnosu vlasnika i radnika, za koje ne znam da li je tačno, ali evidentno je da neki problem postoji. Objekat ima dosta potencijala, samo da poprave neke stvari u organizaciji.
Nadam se da ću imati priliku da svratim ponovo i da nadoknadim propušteno.

Datum boravka: maj 2018.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom