Komentar je napisan: 18. februar 2019.

Hotel je zaslužio najiskrenije preporuke. Hotel je nov, sve je besprekorno čisto. Što se tiče osoblja može se reći da su i više nego ljubazni, hrana je baš ukusna. Pogled iz soba i čist vazduh prosto opijaju. Na kraju možemo samo reći da jedva čekamo opet da posetimo Zlatarske bisere :)
Jovana i Nikola

Datum boravka: februar 2019.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa partnerom
1  Hvala korisniku Никола К
Komentar je napisan: 10. jul 2018. sa mobilne aplikacije

Danas sam se sa prijateljima vratio sa 10-to dnevnog odmora koji smo proveli u hotelu “ Zlatarski biseri” na Zlataru kod Nove varoši.
Puni smo divnih utisaka koje su na nas ostavili svi zaposleni, počev od direktorice hotela, recepcionari, kelneri, spremačice!
Na svakom koraku ljubazna reč, predusretljivost, spremnost za svaku uslugu-jednom rečju odlika dobrog domaćina!
Urednost i čistoća na zavidnom nivou a hrana u restoranu izvanredna i u

Datum boravka: jul 2018.
Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima
1  Hvala korisniku AleksandarS630
Komentar je napisan: 9. januar 2018.

Moja porodica, prijatelji i ja smo proveli 5 neverovatnih dana u ovom hotelu. Hrana je domaća, odlična i jako raznolika, zadovoljiće ukuse i najvećih gurmana. Sobe su lepo uredjene, prostrane i tople, a čistoća kao da ste kod svoje kuće. Sauna na raspolaganju svakoga dana. Ali ubedljivo najveći utisak je ostavilo osoblje koje je najljubaznije i najprofesionalnije osoblje koje sam imala prilike do sada da upoznam, i koje je bilo tu za nas u svakom momentu. Najiskrenija preporuka za sve one koji žele da se opuste i odmore na ovoj prelepoj planini.

Datum boravka: januar 2018.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom
Hvala korisniku Ivana P
Komentar je napisan: 3. jul 2017.

Odličan i nov hotel. Vazduh, pogled,Osoblje... sve je na visokom nivou! Hrana korektna... Investitor je mislio na apsolutno sve, na osobe sa invaliditetom, nadkriveni parking, nekoliko bašti u zavisnosti od pozicije sunca, vetra... :)
Nedostaje lift za nas debeljuce, ali im to ne zameram :)
Jednom rečju,
PREPORUKA

Savet za sobu: ima i soba za osobe sa invaliditetom. Apsolutno su mislili na sve ...
Datum boravka: jul 2017.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom
1  Hvala korisniku Lazic011
Komentar je napisan: 2. maj 2017. sa mobilne aplikacije

Prilaz hotelu odmah sa magistralnog puta, natkrivena parking mesta. Kad smo dolazili spustila se gusta magla da se vidi jedva par metara ispred, pa nam je ovo lako nalazenje hotela mnogo znacilo. Ne preporucujem dolazak po mraku jer je put od Nove Varosi do Zlatara neobelezen, vrlo neprijatno u slucaju magle. Hotel je nov, veoma cist, wifi odlicno radi, osoblje ljubazno i profesionalno. Sobe su prostrane, sa terasom. Svedski sto za doruckom je veoma raznovrstan, pregrst domacih specialiteta, prsuta, zlatarskog sira, pite sa heljdinim korama, domace kiselo mleko, sve njam njam! Vlasnik hotela je i vlasnik restorana Ognjiste (na vrhu ski staze).

Datum boravka: maj 2017.
Hvala korisniku Bokica1411