Meandri Uvca...

Nesvakidasnja lepota, avantura koja se jednom u zivotu mora doziveti. Voznja camcem meandrima Uvca... pročitajte više

Komentar je napisan: pre 6 dana
borismI536DE
Magično...

Komentar je napisan: 25. avgust 2020.
ZoranV215

Komentar je napisan: 25. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Uvac je doživljaj koji ne smete zaobići...krstarenje dolinom Uvca...pešačka tura do vidikovaca i uživanje u letu orlova...zaista sve preoruke za ovu lokaciju.

Datum aktivnosti: avgust 2020.
1  Hvala korisniku ZoranV215
Komentar je napisan: 16. novembar 2018.

Ovo je jednostavno caroban predeo, apsolutno magicno.
Prelepa priroda, kojoj nema kraja, prelep kanjon, reka, jezero, pecine.... Beloglavi sup...
Postavili smo sator tako da gledamo na hraniliste - svaki dan su leteli direktno iznad nas - veruj te, to morate doziveti. Toliko mocno izgledaju da se covek, kao jedinka, oseti tako malim i beznacajnim. Ne moze se opisati osecaj siline!
Obavezno posetiti, necete se pokajati!!

Hvala korisniku nikola_djorovic
Komentar je napisan: 2. septembar 2018. sa mobilne aplikacije

Uplatili smo preko “lavli travela” i pun pogodak divan vodic i odlična organizacija. Uvac je mesto koje morate doživeti . Da bi shvatili da je naša zemlja pravi dragulj, morate ocima dotaći neke delove sami i doživeti na svoj način. Vožnja čamcem je divna Al zahteva da se nečim ogrne te tako da pobedite nemo da vam je zao. Ledena pećina prava sa sve baterijskim lampama koje je nas vodic imao . A vidikovac Molitva je jedinstveno mesto. . Ljudi na cijem se imanju nalazi vidikovac su divni i prave bozanstven sir . Obavezno kupiti to vam je najbolji suvenir. Da prodje malo i rado ću još jednom se popeti na raj

Datum aktivnosti: jun 2018.
1  Hvala korisniku markovic2015
Komentar je napisan: 24. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Ovaj specijalni rezervat prirode je savrcen !!!
Svidja mi se voznja brodom uzivancija!!!
Videce te i orlove kako lete iznad vas dok se vi vozate brodom !!!!
Takodje ima i puno iztazivanja vidikovac skojeg mozete udahniti najcistiji vazduh prirode i predivnog pejzaza koji taj rezervat daje!!!!!

Hvala korisniku DinaL679
Komentar je napisan: 6. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Neverovatna priroda za setnju obilazenje i otkrivanje stvari u ovom rezervatu prirode svidja mi se voznja brodom
Posetite!!!!!!!!!!!

1  Hvala korisniku dinaluinovic