Rezervišite po najnižoj ceni sa ovih sajtova
StayForLong
ZenHotels.com
Cene pružaju naši partneri i one predstavljaju cene sobe po noćenju, uključujući sve poreze i naknade kojih su naši partneri svesni. Više detalja potražite od partnera.
Komentar je napisan: 3. mart 2017. sa mobilne aplikacije

Suprug i ja smo sa trogodišnjom ćerku odseli u hotelu na pet dana...pun pansion...dobili smo sobu sa pogledom na jezero..hrana je ukusna i raznovrsna ...u hotelu nije bilo mnogo gostiju...verujem da je pri punom kapacitetu još bolja...sobe su čiste...samo imaju jednu manu..zvučna izolacija je toliko loša da ja nisam mogla da spavam od hrkanja gosta iz susedne sobe..a preko dana se čuje bukvalno svaka reč...bazen i spa su korektni kao i personal hotela...

Datum boravka: februar 2017.
Hvala korisniku AnaSmokvica
Komentar je napisan: 9. novembar 2016.

Hotel je nov, renoviran, bazen je u hotelu sa spoljnom terasom i pogledom na jezero. Ispred hotela je lep prilaz do jezera, pogodno za malu decu jer ima ljuljaske, klupice, stazice za setnju, dobar i veliki parking.

Datum boravka: maj 2016.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima
Hvala korisniku LjiljanaTosic
Komentar je napisan: 30. jul 2016. sa mobilne aplikacije

Sobe su lepe,kreveti udobni za spavanje,noci su prijatne,priroda je zaista prelepa.Dorucak je dobar,ali su rucak i vecera ispod proseka.Osoblje je ljubazno i uvek na usluzi. Ono sto mi se nije dopalo obzirom da sam bila sa malom decom je hladna voda u bazenu i cistoca oko bazena,to bi trebalo da poboljsaju.Takodje fali prodavnica u hotelu za osnovne stvari,jer je nema u blizini.Po meni hotel zasluzuje 3 zvezdice.

Datum boravka: jul 2016.
Hvala korisniku 597majar
Komentar je napisan: 1. septembar 2015.

mislim da ovaj hotel zadovoljava skoro sve u jednom,poseduje toliko toga,osoblje je veoma usluzno a priroda i jezero ocaravajuci.Soba na istocnoj strani,pogled sa balkona na jezero,kupanje u privatnom delu jezera,pod budnim okom spasioca,sauna,slana soba,intimna vecera,nocna setnja pored plaze...

Datum boravka: jul 2015.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa partnerom
6  Hvala korisniku pavlov2015
Komentar je napisan: 7. avgust 2015.

Hotel je idealan za produženi vikend obzirom da ima manji spa centar. Udaljen je od grada tako da su mir i tišina zagarantovani. Obzirom da je relativno skoro renoviran sobe su veoma udobne i lepo opremljene.

Datum boravka: novembar 2014.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa partnerom
6  Hvala korisniku Jelena M