TripAdvisor

Konoba Mostina
Rangiran na 4. mestu od 5 Restorani u Rijeka Crnojevica
Kuhinje: mediteranska
Komentar je napisan: 15. septembar 2019. sa mobilne aplikacije

Mi smo samo kafu popili u basti restorana, ali sam bila prinudjena da udjem unutra i odem do toaleta i da vidim koliko je sve jezivo prljavo i štrokavo! Tamo bi sanitarna inspekcija imala dosta posla!

Hvala korisniku ljubichica

Komentar je napisan: 28. jul 2019. sa mobilne aplikacije

Doručak od tri jaja sa slaninom u kom jedva ima slanine je 4eura.Naplaćuje se hleb posebno.Pola sata se čeka doručak.

Hvala korisniku BranislavaB18
Komentar je napisan: 16. decembar 2016. sa mobilne aplikacije

Idilično mjesto na Skadarskom jezeru.Na zapadu usječena luguna Rijeka Crnojevića.Restoran Mostina spojen sa mostom koji spaja dvije obale lagune.Riblji specijaliteti od endemskih vrsta a osoblje vrlo prijateljsko.Dolazim ovdje već više puta i nadam se da ću opet.Jednostavni vam se ne ide s ovog mjesta.Zahvalan sam bogu što je stvorio ovu lagunu.

Datum posete: decembar 2016.
Hvala korisniku Borna H
Komentar je napisan: 16. septembar 2016. sa mobilne aplikacije

Mjesto je idilično.Na jezeru Skadar usječena laguna u kojoj je smješteno malo mjestašce i u njemu ova konoba.Vlasnik ujedno i kuhar koji sam lovi endemske šarane(krap),uklebine i jegulje.Poslužio mi ih je svježe i dimljene i u brodetu.Jedina zamjerka je manjka maštovitosti u dekoraciji hrane i uzak meni.

Datum posete: septembar 2016.
Hvala korisniku Borna H
Komentar je napisan: 14. septembar 2016. sa mobilne aplikacije

Ocaravajuce mjesto nalik na raj.Domačin jako ugodan i podatan sa željom da vas usreći.Izvorna endemska riba šaran spremljena na više načina.Ukleb isto tako a priroda idilična.

Datum posete: septembar 2016.
Hvala korisniku Goran Z

Putnici koji su gledali informacije o mestu Konoba Mostina gledali su i

Dobrsko Selo, Cetinje Municipality

Konoba Mostina – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!