Odlicno

Bilo je prekrasno, hvala vam. Domaćini su super i jako ljubazni,. Prvi put sam probala tip link i... pročitajte više

Jumasin
10+

10/10!!! Ambijent savršen, atmosfera odlična, osoblje vrhunsko Ugodno za odrasle i za djecu. Probat... pročitajte više

Komentar je napisan: 28. avgust 2020.
J5059QFandreap
Pisarovina, Hrvatska

Komentar je napisan: 28. avgust 2020.

10/10!!! Ambijent savršen, atmosfera odlična, osoblje vrhunsko Ugodno za odrasle i za djecu. Probat svakako.

Datum aktivnosti: avgust 2020.
Hvala korisniku J5059QFandreap
Komentar je napisan: 24. jul 2020.

Park je super, osoblje isto. Ima zanimacija za velike i male, uzivali smo na zip line i jahali konje.

Datum aktivnosti: jul 2020.
Hvala korisniku Z5531RAmanuelam
Komentar je napisan: 23. jul 2020.

Osoblje je vrlo ljubazno,profesionalno i susretljivo.
Čuli smo puno preporuka za ovo mjesto i jako nam je dfago da smo ga posjetili.

Datum aktivnosti: jun 2020.
Hvala korisniku 45alenr
Komentar je napisan: pre 2 nedelje sa mobilne aplikacije

Datum aktivnosti: novembar 2020.
Komentar je napisan: 22. septembar 2020. sa mobilne aplikacije

Datum aktivnosti: septembar 2020.