“Slavonija”

чет, 21.1.
20:00
Rangiran na 1. mestu od 1 Restorani u Cepin
Komentar je napisan: 20. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Hrana je dobra,mozda fali malo zacina,ali to je stvar ukusa(a o tome se ne raspravlka)sve u svemo bolje nego u mnogim drugim restoranima.Imaju prekrasno uređen restoran sa još ljepšim okolišem...ako imate vremena posjetite ih u proljece jer je sve pumo življe,ali i mi smo uzivali u jesenjskoj tisini.

Hvala korisniku IvanaR558

Komentar je napisan: 7. oktobar 2020.

Uz posjet manifestaciji Head-On-East u Osijeku, odlučili smo ručati u restoranu Crna svinja u Čepinu.
Izuzetan ambijent, iljepo uređen interijer ali i okoliš, daje do znanja da se vodilo računa o svakom segmentu ponude.
Naručili smo "papriciranu" juhu od crvene i žute paprike, baby rib-eye od crne svinje, lungić od crne svinje, pečenu papriku za salatu i rižoto od junetine.
Hrana je bila savršena, a posebno način serviranja juhe iz dva jušnika tako da se ne pomiješa u tanjuru zbog različite gustoće...jako zgodno.
Za aperitiv smo pili rakiju od dunje, jabuke i marelice, a za vrijeme ručka vrhunsku graševinu Kutjevo (kućno vino) koje je bilo iznad očekivanja, osvježavajuće i punog okusa.
Posluga izuzetno educirana, susretljiva i ljubazna zaokružila je cijeli dojam ovog posjeta.
Svakako preporučam.

1  Hvala korisniku bobotheking
Komentar je napisan: 9. februar 2020.

Odličan lungić omotan slaninom i desert od pistacija. Usluga vrlo dobra. Čistoća restorana i wc-a čista petica.

Hvala korisniku Zvonimir G
Komentar je napisan: 15. januar 2020.

Odlican eksterijer i intrijer, ugodan ambijent, a hrana vrhunska. Posebne pohvale nasem konobaru Zeljku.

Datum posete: januar 2020.
Hvala korisniku D4043VFdominikm
Komentar je napisan: 29. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Prekrasan ambijent, izvrsna hrana i ljubazno osoblje. Svakako posjetiti!
Kako ukusno oku tako i nepcu...

Hvala korisniku OnAir543706

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran Crna svinja gledali su i

Osijek, Osijek-Baranja County

Restoran Crna svinja – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!