“za 5 * lose”

Rangiran na 9. mestu od 26 Restorani u Dobroti
Kuhinje: mediteranska
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 16. decembar 2019.

Kada krenete u restoran sa 5 *, ocekujete sve najbolje. Osim ambijenta i prirodnog okruzenja, sve ostalo razocarajuce. I ispod svakog ocekivanja. Skupe cijene, usluga neljubazna, higijena nije na visokom nivou, hrana prosjecna.

Hvala korisniku ceranicslobodan

Komentar je napisan: 7. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Hranu ne zelim da komentarisem kada je konobar bio skroz neprofesionalan i neljubazan! Kroz neke neumesne komentare! Uglavnom prvi put smo dosli ovde i nikada vise upravo zbog konobara! Cene prenapumpane sto nas sigurno nece ponovo navesti da dodjemo ovde

2  Hvala korisniku Svajcara
Komentar je napisan: 1. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Ambijent sjajan i konobar veoma simpatičan i profesionalan. Što se tiče hrane ocena bi bila 1-2, no konobar (sa slike) i ambijent su prevagnuli da ocena bude ovako visoka.

2  Hvala korisniku imfckingstarboy
Komentar je napisan: 29. april 2019.

Raj na zemlji. Savršeno mesto, hrana preukusna, profesionalno osoblje. Za slikanje savršeno. Moji prijatelji i ja ćemo se sigurno vratiti. PS dobrotska torta je nešto najbolje sto sam ikada probala.

Datum posete: april 2019.
1  Hvala korisniku Mirjana K
Komentar je napisan: 4. januar 2018. sa mobilne aplikacije

Impresivno visoke cijene ni za kakav kvalitet hrane,vade se na ambijent(koji jedini valja) pa kroz njega prave cijene..ako vi mislite da je 14 eura za porciju od 6 (sest!)lignji ok onda svratite..o ostaloj ribi,oradi brancinima..da ne pricamo kao Montekarlo a i kuver jos jedan u nizu gluposti objekta ..

4  Hvala korisniku ObradR5

Putnici koji su gledali informacije o mestu Stari Mlini Restaurant gledali su i

Kotor, Opština Kotor

Kotor, Opština Kotor

Stari Mlini Restaurant – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!