Expedia.com
StayForLong
Hotels.com
eDreams
Prikaži svih 14 povoljnih ponuda
Cene pružaju naši partneri i one predstavljaju cene sobe po noćenju, uključujući sve poreze i naknade kojih su naši partneri svesni. Više detalja potražite od partnera.
Komentar je napisan: 24. avgust 2017.

Da li u Crnoj Gori ima pravog mesta za odmor?! Naravno da ima. Prošle godine smo letovali u Bjeloj, tamo smo i dobili preporuku za hotel,, Park" koji je prošle godine otvoren.
Hotel ,, Park'' je svetao primer crnogorskog turizma. Nalazi se pored mora u najlepšem zalivu Jadrana- Boki Kotorskoj. Pored odlične lokacije, hotel se itekako može pohvaliti srdačnim i ljubaznim osobljem, enterijerom modernog dizajna, bogatom i raznovrsnom hranom po principu švedskog stola, higijenom na zavidnom nivou. Hotel u svojoj ponudi pruža i obilje sadržaja: fantastični spa centar, zatvoreni i otvoreni bazen sa prirodnom hladovinom, široku plažu sa dečijim igralištem i sportskim terenom.
Hotel ,,Park" je postao naš novi dom na Mediteranu i jedva čekamo da mu se ponovo vratimo.

Savet za sobu: Preporucujemo sobe sa pogledom na park i na more.
Hvala korisniku DraganaS363
Komentar je napisan: 23. avgust 2017.

Odlican nov hotel, prostrane sobe, mi smo bili gosti u sobama na 6.spratu, prelep pogled sa terase ,sobe ciste i uredne, velike pohvale za kompletno osoblje koje je uvek tu u blizini a nije namteljivo,odlicna hrana i naravno ne mogu izostaviti konobara na plazi hotela koji kuva najbolju kavu na Jadranu !!!
Potpuno uzivanje u spa centru, teretani i masazama.
Hotel za svaku preporuku!

Savet za sobu: Na 6 spratu odlicni apartmani!!!
1  Hvala korisniku DjurdjaV4
Komentar je napisan: 16. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Prelep hotel,divno osoblje, odlicna hrana, domaćinska atmosfera.konobari Miki i Dejo carevi.Plaza je cista odrzavana. Sobe uredne svaki dan se odrzavaju. Pored lepog izgleda hotela kako spolja tako i iznutra osoblje hotela zasluzuje sve petice pozdrav od iz Srbije

1  Hvala korisniku NikolaM1470
Komentar je napisan: 15. avgust 2017.

Preporuku za boravak u ovom hotelu tokom godišnjeg odmora sam dobio od rodjaka iz Nemačke.
Priznajem, bila sam po malo skeptična. Kada sam sa porodicom stigla, svo nepoverenje je isparilo.
Ovo je novi hotel na crnogorskom primorju, prelep, predivno uredjen. Osoblje (od prihvata pri dolasku pa do odlaska) je ljubazno, a brižno, nenametljivo i pažljivo. Hrana i piće sjajni - švedski sto, čak i više dobar no što je potrebno jer mu jednostavno nije moguće odoleti. Fantastican spa centar sa divnim pogledom na more i zaliv. Otvoren bazen u hladu drveća i cveća. Restorani prijatno klimatizovani, velika terasa ka moru kao deo restorana (na njoj smo najčešće obedovali), sobe su veoma lepo uredjene, čiste, čistoća se održava na visini. Jednostavno hotel koji pruza sve sto je potrebno sa jedan predivan odmor.

Datum boravka: jun 2017.
4  Hvala korisniku AleksandarSasa
Komentar je napisan: 14. avgust 2017.

Ja bih visoko preporučio Hotel "Park". Neverovatni pogledi, divne sobe, odlična usluga i fantastična hrana - sve toliko dobro da ne želite da odete.  Hotelska plaža čim se zakorači iz hotela, otvoren bazen, sunčanje ili  leženje na ležaljkama u hladu, pored vode po želji. Postoji "igralište" za decu na plaži, o njima brinu spasioci. Možete da ih držite na oku, a ne mora da su stalno uz vas. Za hranu, njen izbor, kvalitet, ukus, sve pohvale. Kafe i sokova, piva, vode (ol inkluziv) nikad ne fali. Izbor vina za preporuku.

Datum boravka: jul 2017.
Hvala korisniku MicaK29