Komentar je napisan: 8. januar 2020.

Hmmmm.....ne znam sta da napisem.....nas je privuklo sto je topla voda u bazenu a imamo malu decu pa smo hteli da odemo negde na 3 dana. Sad, ko sta voli i sta mu je bitno:
1. Uzela sam apartman misleci da je to stvarno apartman ali to su samo dve sobe! Nema cak ni mini-frizider a kamoli sporet, sudopera....nas 4 a samo 2 case. Na terasi nema stola i ima samo 2 stolice, od TV programa samo 4-5 kanala . Nema komode za stvari,nocnog stocica, neki cipelarnik ili civiluk u predsoblju...
2. Nigde nema izrazene cene za djakuzi, saunu ili masaznu fotelju ali ti kazu kad placas na kraju:-), (a mislim da ni ne pise da se placa dodatno) a i smatram da treba da bude gratis, bar sto se tice djakuzija i fotelje (nije kao ona po trznim centrima, losija je)
3. Na recepciji nije bilo nikoga kada smo dosli pa smo poprilicno cekali da se neko pojavi
4. Dorucak je u ceni, prvo jutro je bio bas obilan, drugo jutro isti dorucak ali duplo manji, ne znam u cemu je fora, deca su mi mala i nisu bila gladna ali u svakom slucaju, jedva za dvoje
ALI....klopa je super, cisto je, bazen je topao....
U principu, kome sta treba, ali je bas zabit, nema ni signala a imamo 064, 065 i 069 tako da ako ocekujete poziv, zaboravite (nema ni prodavnice a kamoli apoteke ili nesto drugo).
Ja sam isla zbog dece i toplog bazena pa je bilo ok ali ako placam vise zbog apartmana, ocekivala sam i vise

Datum boravka: decembar 2019.
2  Hvala korisniku NevenaDeverdekE
Komentar je napisan: 2. maj 2019.

Uskrs u Sisevcu u hotelčiću Cuki Residence za preporuku. Mali hotel, mali bazeni sa toplom vodom i napolju i unutra, čiste sobe, ukusna hrana, ljubazno osoblje. Sveža pastrmka, a za Uskrs vruća prasetina.
Kreveti su udobni. U sobama nedostaju noćni stočići, potrebno je zbog bazena imati više peškira, nije problem da ih dobijete na zahtev.
Iskoristili smo lepo vreme za šetnju, posteili manastir Ravanica, Resavsku pećinu i vodopad Lisine.

Savet za sobu: Sobe u prizemlju nemaju terasu.
Datum boravka: april 2019.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom
Hvala korisniku Snezana V
Komentar je napisan: 17. maj 2017.

Novi, odličan smeštaj, daleko od stresa i gradske buke. Vrhunska usluga i ukusna hrana. Zatvoreni i otvoreni bazen sa termalnom vodom.
Pririda je veličanstvena u ovom delu Srbije.
U blizini se nalaze manastiri Sisojevac, Ravanica i Manasija, koje treba posetiti.

Datum boravka: maj 2017.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa partnerom
6  Hvala korisniku tucovica
Komentar je napisan: 10. avgust 2020.

Savet za sobu: Rooms not overlooking the outdoor swimming pool are quieter. Noise coming from the s/pool and restaurant could be a problem.
Datum boravka: jul 2020.
Komentar je napisan: 2. jul 2019. sa mobilne aplikacije