“Koliba Grza”
Komentar o hotelu Koliba Grza

Koliba Grza
Rangiran na 5. mestu od 8 Restorani u Paraćinu
Komentar je napisan: 3. jul 2017. sa mobilne aplikacije

Veliki izbor jela i pica,porcije su ogromne a cene veoma povoljne. Osoblje je vrlo ljubazno.U sklopu restorana se nalazi i hotel. Mi smo prezadovoljni,preporucujem svima koji zele da uzivaju u dobroj hrani i lepom ambijentu.

Hvala korisniku Suzana S

Komentar je napisan: 10. jun 2016. sa mobilne aplikacije

Ukusna hrana, prijatan ambijent. Naoruzajte se strpljenjem sa uslugom, konobari su malo spori . Lako se nalazi. Na raspolaganju je prijatna basta. Ima dosta mesta za setnju i rekreaciju. Preporucujem i porodicama. Ponuds hrane je raznovrsna, sve je odlicno spremljeno. Obavezno probati jagnjece sarmice sa kiselim mlekom za rucak, a pitu sa jogurtom za dorucak.

1  Hvala korisniku Бојан А
Komentar je napisan: 26. jul 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 10. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 23. jul 2018.

Datum posete: maj 2018.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Koliba Grza gledali su i

Paraćin, Centralna Srbija

Koliba Grza – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!