Komentar je napisan: 12. april 2020. sa mobilne aplikacije

U ovoj prirodi reči su suvišne
Pre nego što rešite da putujete van svoje zemlje, razmislite koliko ste upoznali svoju zemlju i koliko prelepih mesta niste posetili. Ovih okrutnih par meseci naučili su nas i nečemu dobrom - povratku sebi, porodici i prirodi, kojom Srbija ni malo ne oskudeva. Moja preporuka za leto 2020, kada sva ova muka prođe - pravac Sisevac terme ‍♂️ #dasebuckamo

Datum boravka: maj 2019.
1  Hvala korisniku Bobjeti
Komentar je napisan: 5. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Spa Cuki nalazi se u Sisevcu, okružen šumom. Poseduje otvoren bazen, zatvoren bazen,đakuzi i saunu. Bazeni nusu veliki, ali dovoljni za osveženje. Restoran je lep, osoblje ljubazno, hrana ukusna. U ponudi ima jela sa roštilja, pastrmku i kuvana jela. U blizini ima staza za šetnju i roštilje na otvorenom za samostalno roštiljanje.

Datum boravka: oktobar 2019.
Hvala korisniku Violeta05
Komentar je napisan: 9. avgust 2019.

U terme sam došao tako što mi je dobra prijateljica preporučila, ja video na sajtu kako to izgleda, pozvao, uplatio i došao. I zaista, sjajno mesto, koncepcijski za svaku preporuku. Za svaku preporuku je i siroti konobar za koga ne znam koliko energije ima i sve postiže, od ujutru do uveče...Sjajno mesto, ali ima jedno veliko ALI....

Ne poštuju sopstvena pravila! Lepo je određeno da bazen mogu da koriste samo gosti apartmana, a ne svi oni koji poznaju "nekog" i uđu na mala vrata. I onda se od petka popodne i za vikend, napravi gužva. Drugo, ti koji dođu na bazen opet ne poštuju pravila pa puše u bazenu, donesu svoju muziku i prave žurku - dakle, stvore cirkus neopisivi. I ne vredi ni da se požalite i da zatražite ono što ste platili. A došli ste zbog mira i na lepo mesto koje jedino ima smisla i pravu funkciju ukoliko ga koristi projektovani broj ljudi, odnosno oni koji su gosti ovog sjajnog objekta. Dakle, na kraju, gužva zbog ljudi koji ni po kom osnovu ne treba da se nalaze u kompleksu, je pokvarila sve.

Datum boravka: avgust 2019.
5  Hvala korisniku Branko64
Komentar je napisan: 14. jun 2019.

Bio sam pre dve nedelje .Posle par dana provedenih na Zlatiboru u povratku svratili na rucak u Vr.Banju a zatim po preporuci obisli predivan Manastir Ravanicu a kasno po podne i vece proveli u Sisevac Terme obj. Priroda neverovatna,neki gosti su se kupali u bazenu ,usluga pristojna a corba i pastrmka za 4. U neposrednoj blizini se gradi Hotel (po projektu izgleda vrlo lepo)-po meni mozda malo prevelik ali to je odluka vlasnika i menadzmenta .Mozda dodjem ponovo kada krene prava sezona kupanja .Preporuka .

Datum boravka: maj 2019.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom
1  Hvala korisniku Partizanovac
Komentar je napisan: 23. septembar 2018. sa mobilne aplikacije

Bukvalno uzasnije i neljubaznije osoblje upoznala nisam. Uzasnuta sam uslogom, bukvalno su nas izbacili iz sobe deravši se na nas pred drugim ljudima samo zato sto oni ne daju tacne informacije jer su ocito neinformisani o svom poslu. Receno nam je da mozemo ostati do 6,7 uvece a onda su nas vec oko pola 1 izbacili tako sto su urlali da moramo da napustimo sobu. A PRETHODNI DAN SU BILI OKEJ SA TIM DA OSTANEMO DO TAD I NI U JEDNOM TRENUTKU NISU REKLI DA MORAMO RANIJE DA NAPUSTIMO SOBU!!!! Zabezeknuti smo bili kao i ostatak ljudi koji se u tom trenutku nasao u bazenu i oko bazena i komentarisali kako je to jako neprofesionalno. Ne znam kakav se to ugostitelj dere na svoje goste :) Definitivno nikad vise necu otici tamo. Dno dna!

Datum boravka: septembar 2018.
3  Hvala korisniku Venture818221