“Drazen P”
Komentar o hotelu Konoba Maestro

Konoba Maestro
Rangiran na 2. mestu od 7 Restorani u Ist
Kuhinje: hrvatska
Komentar je napisan: 1. avgust 2020.

Prosječan otočni restoran, ali vrhunac bezobrazluka su cijene. Kilogram odojka sa ražnja 435 kn !!!!, odojak neslan, više dinstan nego pečen, nažalost zaparen u posudi dok “jeleni” ne stignu, ukoliko cijenite svoj želudac i novac radije u lokalnom dućanu kupite mesni doručak, nećete požaliti !
(Na računu je naplaćeno 6 porcija, za što nam je konobarica objasnila da količinski čini 2 kilograma)

Hvala korisniku 547dra_enp

Komentar je napisan: 22. jul 2020.

Dok smo bili na izletu na Istu, navratili smo u ovu lijepu domaću konobu s odličnom hranom i nismo se razočarali. Preporuka svakako domaća peka.

Hvala korisniku anteicel
Komentar je napisan: 6. jun 2020.

Osim ukusnom i brzo pripremljenom hranom u srcu sezone, ostali smo ugodno iznenađeni ljubaznošću i profesionalizmom mladog osoblja. Domaćin je učinio sve da se osjećamo dobrodošlo. Stoga smo se tijekom našeg godišnjeg odmora često vraćali i konzumirali različitu hranu. Sve od reda bilo je nagrada za nepce. Planiramo se vratiti i ove godine. Sve preporuke za Konobu Maestro!:)

Hvala korisniku 911nivesc
konobaMaestro, General Manager objekta Konoba Maestro, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 7. jun 2020.

Hvala Vam od srca, bilo nam je zadovoljstvo i vidimo se opet uskoro!

Komentar je napisan: 1. jun 2020.

Pohvale za konobara i jako ukusna pica za sve. Hrskava kora i prilozi po želji. Opuštena atmosfera i pristupačne cijene za otočki restoran. Vraćamo se opet s ekipom :))

Datum posete: maj 2020.
Hvala korisniku Goran M

Hvala Vam na posjeti i recenziji, vidimo se opet :)

Komentar je napisan: 1. februar 2020.

konobaMaestro, Public Relations Manager objekta Konoba Maestro, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 3. februar 2020.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Konoba Maestro gledali su i

Ist, Zadarska županija

Konoba Maestro – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!