“Vrhunska hrana”
Komentar o hotelu Restoran Risan

Restoran Risan
Rangiran na 1. mestu od 10 Restorani u Risan
Komentar je napisan: 22. februar 2021.

Redovno posjecujem ovaj restoran.Posluga na vrhunskom nivou ,hrana uvijek na visokom nivou.Sve preporuke...

Datum posete: februar 2021.
Hvala korisniku Sasamem

Komentar je napisan: 8. januar 2021.

Lijepo provedeno podne u prijatnom ambijentu.
Odabir hrane smo prepustili izuzetno ljubaznom osoblju i to je bio pun pogodak, ukusno, lijepo servirano i jos jednom moja iskrena preporuka za sve gurmane kao sto sam ja!!!

Datum posete: januar 2021.
Hvala korisniku Ina_pavicevic
Komentar je napisan: 3. januar 2021. sa mobilne aplikacije

Jelo koje smo naručili je bilo veoma ukusno. Ambijent topao i ušuškan a personal izuzetno ljubazan. Jednom riječju odlično 10. Hvala.

Datum posete: januar 2021.
Hvala korisniku NikolaM1533
RestoranRisanMNE, Manager objekta Restoran Risan, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 5. januar 2021.

Zahvaljujemo Vam se na posjeti i drago nam je sto ste uživali u našim specijalitetima.

Komentar je napisan: 15. januar 2020.

Posjetili smo ovaj restoran par puta i uvijek je bilo sve kako treba ,od posluge i hrane .Svjeza riba i morski plodovi .

Datum posete: januar 2020.
Hvala korisniku nikolal958
RestoranRisanMNE, Menadžer objekta Restoran Risan, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 11. februar 2020.

We are glad that you had a nice time in our restaurant,and that you were satisfield with food and service. Hope that you will come again ,next time you visit Montenegro.

Best regards,
Restoran Risan management

Komentar je napisan: 25. novembar 2019.

Bilo je sve na nivou. Hrana, usluga, ambijent, sve pohvale. Preporučujem svakom da posjeti ovaj restoran.

Hvala korisniku Nenad91Apatin

Best regards,
Restoran Risan management

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran Risan gledali su i

Kotor, Opština Kotor
Dobrota, Opština Kotor

Restoran Risan – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!