“Odlična hrana i posluga”
Komentar o hotelu Kavana Marijana

Kavana Marijana
Rangiran na 1. mestu od 10 Restorani u Matulji
Komentar je napisan: 22. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Odlične pizze iz krušne peći. Ista uopće nije preslana, tanko i fino tijesto. Uz pizzu imaju i odličan burger

Hvala korisniku Z9562CAanjam

Komentar je napisan: 26. januar 2020. sa mobilne aplikacije

super hrana ljubazno osoblje ugodan ambijent savrseno za nedjeljni rucak srijedom na popustu pizza a nedjeljom palacinke

Datum posete: januar 2020.
Hvala korisniku X5860UIandreaf
Komentar je napisan: 6. novembar 2019.

Jako ugodan ambijent,hrana baš ukusna i brzo se posluži.Osoblje ljubazno.Zadovoljni smo i količinom porcije i cijenom koja je sigurno pristupacna.Toplo preporucujem uz dobar tek! LP,Nina T.

Hvala korisniku Nina T
Komentar je napisan: 4. novembar 2019.

Jako lijepi restoran, super atmosfera i odlicna pizza i piva. Ako didete u ovaj kraj obavezno preoorucavam posjetiti.

Hvala korisniku MarketaJurlina
Komentar je napisan: 17. jul 2019.

Odlicno osoblje i hrana,jeli smo vege i mjesanu pizzu te smo jako zadovoljni sa cjelokupnom uslugom.

Hvala korisniku MarkovVanessa

Putnici koji su gledali informacije o mestu Kavana Marijana gledali su i

Kostrena, Primorsko-goranska županija
Icici, Primorsko-goranska županija

Opatija, Primorsko-goranska županija
Rijeka, Primorsko-goranska županija

Kavana Marijana – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!