“Tasty food”

Restaurace Novomestsky Pivovar
Rangiran na 1.415. mestu od 6.178 Restorani u Pragu
Kuhinje: evropska, češka, međunarodna
Pogodno za: lokalna kuhinja
Opcije za ručavanje: ručak, otvoreno noću, večera, doručak, rezervacije
Četvrt: Nove mesto (Novi grad)
Komentar je napisan: 14. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Pivnica se nalazi na odličnoj poziciji, ambijent super, usluga konobara OK, jedino što traže ekstra napojnicu za posluživanje po osobi 100 kruna.Hrana,posebno juha od češnjaka i Veprovo koljeno ukusno. Cijene normalne

Hvala korisniku NIKSA0304

Komentar je napisan: 10. maj 2017.

Otisao sam sa drugarom prema preporuci naseg prijatelja koji je ranije boravio u Pragu, rekao nam je da ovaj restoran ne smemo da propustimo.
Restoran je ogroman ima 10ak salal, kada smo dosli u vremem rucku nismo imali problema da nadjemo sto i ako je bila guzva i dosta stolova je bilo pod rezervacijom. Narucili smo butkicu za dvoje, obicno je tezine oko 1kg, bila je ukusna, socna lepo pecena, mesnata, kao prilog ide narendani svez ren, senf i crni luk.
Pivo im je takodje veoma dobrog kvaliteta.
Usluga je bila dobra, konobar ljubazan, brz, i govori nekoliko jezika.

Datum posete: april 2017.
Hvala korisniku VukasSD
Komentar je napisan: 10. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 30. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 27. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restaurace Novomestsky Pivovar gledali su i

Restaurace Novomestsky Pivovar – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!