Jednostavno Karlov most

Povijesni spomenik, te jedan od najljepših svjetskih mostova. Supruga i ja obilazi li smo ga za... pročitajte više

Komentar je napisan: 17. decembar 2019.
NIKSA0304
Pula, Hrvatska
Divan grad

Obavezno posetiti.Pored se nalazi kula na koju se moze popeti i videti panorama Praga,koji je... pročitajte više

Komentar je napisan: 24. novembar 2019.
Jasmina T
Pročitajte sve komentare (72.290)

72.288 rezultata
47.089
19.086
5.197
47.089
19.086
5.197
Komentar je napisan: 8. mart 2017. sa mobilne aplikacije

Заиста вреди посетити Праг и прошетати се по прелепом Карловом мосту. Ипак, потпуни утисак квари непрестани страх од превараната и џепароша на које смо по доласку у више наврата упозоравани...

Datum aktivnosti: oktobar 2016.
Hvala korisniku Wander699186
Komentar je napisan: 27. februar 2017. sa mobilne aplikacije

Ovaj most se odlikuje bogatstvom i raskosi srednjeg veka.Sve skulpture imaju deo zlata koji govore da se u pre u Ceskoj zivelo dosta dobro.Tacno na polovini mosta je najveca i najbogatija skulptura od svih.Jeste da u Pragu ima puno mostova ali po meni ovaj most je na neki nacin poseban i caroban.Na mene je ovo ostavilo jako veliki utisak i svima preporucujem da ga posete.

Datum aktivnosti: avgust 2016.
Hvala korisniku T6680SRstefanm
Komentar je napisan: 21. januar 2017. sa mobilne aplikacije

Bila sam sa sinom iako je bilo hladno nisam verovala koliko turista je prelazilo Karlov most.veoma popularan i star al pravi dozivljaj je preci most.ima statue a najpoznatija je Hristova statua ! Vltava je siroka pa samim tim i most je dugacak.Mislim da je pravo vreme za obilazak leto jer zimi jako duva vetar i hladno je.Velika guzva na mostu od strane turista a i ne idu automobili preko njega.ponesite kameru il foto aparat i obavezno udobnu obucu jer se ide dosta peske ! Prelep i pruza divan pogled sa obe strane .

Datum aktivnosti: decembar 2016.
Hvala korisniku AleksandraM2985
Komentar je napisan: 16. januar 2017. sa mobilne aplikacije

Klasika, KM nezklame. Krasne, romanticke i pocasi super. Urcite doporucujeme zacit s KM a jeho okolim.

Datum aktivnosti: januar 2017.
Hvala korisniku MartinaPrikryl
Komentar je napisan: 14. decembar 2016.

Karlov Most, dug oko 600metara. Jedan od najlepsih mostova,koji kao i svaki most spaja nesto staro i novo. Dok prolazite mostom naicicete na ljude koji rade razne zanimacije, na svirace, mnogo suvenira.. Pogled sa karlovog mosta FANTASTICAN.

Datum aktivnosti: novembar 2016.
Hvala korisniku BirsenaP