Komentar je napisan: 30. septembar 2019.

Prelep hotel smesten malo dalje od centra.Linija metroa C na 5 minuta od hotela.Sobe prostrane i ciste,usluga iyvanredna.U sklopu hotela je mali restoran gde za malo novca mozete lepo jesti i popiti izvrsno toceno pivo.Sve preporuke za ovaj hotel.Ako zelite mirno mesto bez buke i gde ce se prijatno osecati obavezno planirajte boravak u GLOBUSU.Necete pogresiti

Datum boravka: septembar 2019.
Hvala korisniku ginboki
Komentar je napisan: 23. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Odsjeli smo u ovom hotelu u sklopu uplaćenog aranžmana preko Bravo putovanja. Hotel ima 3 zvjezdice i od samog starta nismo očekivali puno, no na kraju nas je ugodno iznenadio.

Sobe su jako prostrane, naša je soba čak imala pogled na šumu tako da je bilo ugodno i mirno. Kupaonica je prostrana, sa jedinom zamjerkom zastora od tuša, nisu bas u cvijetu mladosti i izbacio bih kompletno iz hotela. Kreveti se fenomenalni i udobni. TV nismo ni palili pa nemam komentara. Wifi je odličan iako sam citao u komentarima da ne radi itd, meni je radio odlično i brzo. Imali smo sreću da je svako večer bilo oblačno iako je preko dana pržilo sunce, pa nam nije trebala klima, jer klime nema, isto kao niti mini-bara.

Pored hotela par min hoda je metro C linija sa kojom mozete u centru biti za 12min.

Svakako ćemo tu ponovno doći.

Datum boravka: jun 2019.
Hvala korisniku 159markob
Komentar je napisan: 13. mart 2017.

Hotel je cist, solidno opremljen i odlican za cenu. Dobro je povezan sa gradom, metro linija C 10 minuta voznje. Jedina zamerka internet u sobama koji se dodatno placa, a i domet besplatnog interneta u lobiju je dosta ogranicen.

Datum boravka: mart 2017.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom
1  Hvala korisniku glitterg4
Komentar je napisan: 21. septembar 2016. sa mobilne aplikacije

Hotel Globus u Pragu je na mirnom mestu, na obodu sireg centra. Lako se stize do njega i lako se ukljucujete na autoput ka Becu, Brnu ili Drezdenu--Nemackoj. Hotel poseduje sopstveni parking koji se placa i parking koji je u neposrednoj blizini, a koji je besplatan. U cenu je uracunat i dorucak ali ne i wifi internet u sobama. Cena je 3e dnevno za jedan uredjaj, sto je po meni u danasnje vreme prilicno nerazumno i neprihvatljivo. Internet je besplatan jedino u lobiju hotela. Sobe su sasvim prosecne ali ciste i uredne. Sobe se ciste svaki dan a i peskiri se menjaju svaki dan. Dorucak je u formi svedskog stola ali prilicno jednolican. Konekcija sa gradom je odlicna. Na 5-6 minuta hoda se nalazi metro stanica "Raztyly" i odatle imate pristup celoj mrezi gradskog prevoza. Do strogog centra Praga, stanice "Narodnog muzeja", na pocetku Vaclavog trga, ima 7 stanica metroom ili oko 10-tak minuta voznje. U blizini hotela, na par minuta kolima je veliki supermarket a malo dalje i novi veliki trzni centar napravljen po svetskim standardima. Sve u svemu dobijete puno za ulozeni novac, tako da je ovaj hotel svakako za preporuku onima koji nemaju prevelike zelje i koji ne provode vecinu vremena u sobi umesto u istrazivanju prelepog Praga.

Datum boravka: avgust 2016.
5  Hvala korisniku Pet_Zlatko
Komentar je napisan: 26. jun 2018.

Datum boravka: jun 2018.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa partnerom