Church of Our Lady before Tyn
samo u Pragu ovo mozete videti

U centru starog grada pored puno znamenitosti se nalazi ova crkva koja je kao dvorac i vraca vas u... pročitajte više

Komentar je napisan: 30. jul 2017.
AleksandraM2985
Bugiba, Malta
Predivno

Komentar je napisan: 3. decembar 2016.
NadaK539
Vršac, Srbija
Pročitajte sve komentare (2.098)

2.098 rezultata
1.271
1.271
Komentar je napisan: 3. decembar 2016.

Ova crkva je na mene ostavila dubok utisak. Narocito je predivna nocu. Kule su osvetljene i sve deluje nekako magicno. Rekli su nam da je ona posluzila kao inspiracija za diznijevu spicu pre filmova. Kada gledam u osvetljene tornjeve cini mi se da ce se svakog trenutka iza nekag od njih pojaviti vestica na metli, bas kao u diznijevom crtanom filmu. Kada gledate u astronomski sat,okrenite glavu u desno i videcete ovu crkvu.

Datum aktivnosti: februar 2016.
Hvala korisniku NadaK539
Komentar je napisan: 16. februar 2020. sa mobilne aplikacije

Datum aktivnosti: februar 2020.
Komentar je napisan: 16. februar 2020.

Datum aktivnosti: decembar 2019.
Komentar je napisan: 15. februar 2020.

Komentar je napisan: 9. februar 2020. sa mobilne aplikacije