Otvoreno danas: 11.00 - 23.00
Sačuvaj
Najvažniji detalji komentara
Wonderland je bozi

Dekujeme The Chambers a Bare😺 za super zazitek. Skvele efekty a ukoly. Vratime se na dalsi hru... pročitajte više

Komentar je napisan: pre 4 nedelje
dominikaj464
Prag, Češka Republika
sa mobilne aplikacije
Uzasna hra!

Hra je uzasna. Hlavne diky roommasterum Markovi a Lucce! Byly skveli!!! Hra je kouzelna. Spousta... pročitajte više

Komentar je napisan: 6. februar 2020.
Jiří M
Prag, Češka Republika
sa mobilne aplikacije
Pročitajte sve komentare (3.305)

Komentari (3.305)
Izabrani filteri
Filtriraj
Ažuriranje liste...
49 od 3.305 komentara
Komentar je napisan: 21. oktobar 2019.

Skvely zazitek plny srandy a napeti! Uzili jsme si to a radi vyzkousime priste jinou hru, hlavne chceme pochvalit Katu - skvele se o nas starala a zajistila super prubeh!

Datum aktivnosti: oktobar 2019.
Hvala korisniku vikivali83
RoommasterTheChamber, Manažer komunikace s hosty objekta The Chamber, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 23. oktobar 2019.

Dobrý den Viki,

děkujeme, že jste si našla čas nám napst recenzi.
Moc rádi slyšíme, když se hráčům naše hry líbí :)
Káti pochvalu vyřídíme a budeme se těšit na případná další setkání!

S pozdravem,
Lenka
Team The Chamber

Prijavite odgovor kao neprikladan
Komentar je napisan: 2. maj 2018.

Byli jsme velmi spokojeni a urcite se zapojime do dalsich dobrodruzstvi. Vse velmi profesionalni. Hura.

Datum aktivnosti: maj 2018.
Komentar je dobijen u partnerstvu sa ovom atrakcijom
Hvala korisniku kuchtat
RoommasterTheChamber, Recepce objekta The Chamber, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 2. maj 2018.
Google prevodilac

Mockrát děkujeme za návštěvu a za Vaše cenné hodnocení! Jsme velice rádi, že se Vám hra líbila a budeme těšit na shledání v budoucnu.

Komentar je napisan: 24. april 2018. sa mobilne aplikacije

Utek ze zalare je super zabava. Dobre tematicke zvuky, hudba i prostredi. Marketa a Honza jsou tez skveli!

Datum aktivnosti: april 2018.
Hvala korisniku Jan P
RoommasterTheChamber, Recepce objekta The Chamber, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 25. april 2018.

Komentar je napisan: 8. april 2018. sa mobilne aplikacije

Moc jsme si to uzili. Zatim asi nejlepsi unikova mistnost. Dekujeme za supr spolupraci instruktorovi Romanovi

Datum aktivnosti: april 2018.
Hvala korisniku 884mariann
RoommasterTheChamber, Recepce objekta The Chamber, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 9. april 2018.
Google prevodilac

Mockrát děkujeme za Vaši návštěvu a za Váš názor. Jsme rádi, že jste si hru užili. Každá zpětná vazba je pro nás nesmírně důležitá. Budeme se těšit na Vaši další návštěvu v budoucnu!

Prijavite odgovor kao neprikladan
Komentar je napisan: 8. februar 2018.

Zkusila jsem dalsi unikovou hru od The chamber a nelituju. Super organizace a prostredi. Dekuji Silvii za skveleho room mastera.

Datum aktivnosti: februar 2018.
Komentar je dobijen u partnerstvu sa ovom atrakcijom
Hvala korisniku xiera1
RoommasterTheChamber, Manažer komunikace s hosty objekta The Chamber, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 9. mart 2018.
Google prevodilac

děkujeme mnohokrát za Vaši recenzi! Je velkou motivací :) Jsme rádi, že jste si hru užili a rádi Vás uvidíme znovu u některé z našich dalších her.

Prikaži još komentara