Fantastično, vredi pogledati

Komentar je napisan: 8. januar 2017.
VanjaKa
Bitz, Nemačka
Statue of Franz Kafka

Komentar je napisan: 22. februar 2016.
Blagoje33
Pročitajte sve komentare (3.718)

3.718 rezultata
2.101
1.209
2.101
1.209
Komentar je napisan: 8. januar 2017. sa mobilne aplikacije

Ovo mi je jedna od najdražih atrakcija koju sam videla u Pragu. A najbolja stvar je što nema previše turista pa nije gužva za slikanje :)

Datum aktivnosti: januar 2017.
1  Hvala korisniku VanjaKa
Komentar je napisan: 22. februar 2016.

Statue of Franz Kafka je istinsko čudo tehnike, koje se sjajno uklopilo u ambijent grada. Satima sam stajao i posmatrao formu i oblike koje statua formira i iznova se oduševljavao ideji i realizaciji ovog projekta.

Datum aktivnosti: maj 2015.
1  Hvala korisniku Blagoje33
Komentar je napisan: 28. februar 2020.

Datum aktivnosti: oktobar 2019.
Komentar je napisan: 25. februar 2020. sa mobilne aplikacije

Datum aktivnosti: februar 2020.
Komentar je napisan: 23. februar 2020. sa mobilne aplikacije

Datum aktivnosti: februar 2020.