Veoma impresivno

Komentar je napisan: 16. oktobar 2016.
Tanja B
Pročitajte sve komentare (2.641)

2.641 rezultat
1.343
1.343
Komentar je napisan: 16. oktobar 2016. sa mobilne aplikacije

Zaista prelepo mesto koje bi trebalo posetiti. Posebno me je oduševila činjenica da je sve rekonstruisano posle II svetskog rata, kao i da su brojni originalni predmeti sačuvani i vraćeni nakon rekonstrukcije. Nedeljom je ulaz besplatan, a korisno je uzeti audio vodič. Zaista smo uživali...

Datum aktivnosti: novembar 2015.
2  Hvala korisniku Tanja B
Komentar je napisan: 22. mart 2020.

Datum aktivnosti: februar 2020.
zamekwarszawa, Guest Relations Manager objekta Zamek Królewski w Warszawie - Muzeum, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 17. oktobar 2020.

Komentar je napisan: 25. februar 2020.

Datum aktivnosti: jul 2019.
Komentar je napisan: 23. februar 2020. sa mobilne aplikacije

Datum aktivnosti: novembar 2019.
Komentar je napisan: 9. februar 2020.

Datum aktivnosti: novembar 2019.