“Izgled ponekad ume da prevari.”
Komentar o hotelu Rio Momo

Rio Momo
Rangiran na 104. mestu od 675 Restorani u Ljubljani
Kuhinje: centralnoevropska
Komentar je napisan: 15. decembar 2019.

Restoran u samom centru Ljubljane i moram da potvrdim onu staru da izgled ponekad ume da prevari. Došli smo na ručak, srpski roštilj, ali usledilo je ogromno razočaranje. Pre svega da naglasim da u restoranu koji i nije baš mali radi samo jedna konobarica koja ne zna gde se nalazi. Naručili smo dve pljeskavice na kajmaku, dve porcije pomfrita i jednu Karađorđevu i to smo čekali dobrih 40min. Kada je hrana stigla sačekalo nas je neprijatno iznenađenje, dobili smo samo pljeskavicu bez priloga (konobar treba da naglasi kada je bez priloga i upita da li gost želi neku salatu ili slično), i Karađorđevu nikad manju, jedan pomfrit su zaboravili, a za nas trojicu su stigle dve lepinje, katastrofa. Što se tiče pića, jedno kuvano vino nije bilo loše, ali dva točena piva kao da je sipao neko ko ga nikad nije ni probao. Sve u svemu, veoma loše i za taj novac možete ručati u mnogo boljim restoranima u Ljubljani.

Hvala korisniku markoni_94

Komentar je napisan: 24. mart 2019. sa mobilne aplikacije

Hotel je pristojan. Soba je bila zadovoljavajuva. Krevet udoban. Hrana je bila ok. Hotel je malo udaljen od centra pa je potrebno malo vise vremena da se dodje do grada.

Datum posete: april 2018.
Hvala korisniku irenatg
Komentar je napisan: 6. januar 2020.

Datum posete: januar 2020.
Komentar je napisan: 30. oktobar 2019.

Komentar je napisan: 29. jul 2019. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu Rio Momo gledali su i

Ljubljana, Gorenjska
Ljubljana, Gorenjska

Rio Momo – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!