“Odlično”

Najbolje cene za period
Prijavljivanje dd.mm.gggg. Odjavljivanje dd.mm.gggg.
Cene su za 1 sobu, 2 odrasla(ih)
Prikaži cene
Uporedite najbolje cene sa najpopularnijih sajtova za putovanja
i još 11 sajtova!
Radisson Blu Plaza Hotel Ljubljana
Rangiran na 5. mestu od 31 hotela u Ljubljani
Autor sadržaja 3 . nivoa
6 komentara
5 komentara o hotelima
common_n_hotel_reviews_1bd8 4 poena za pomoć
“Odlično”
Komentar je napisan: 22. aprila 2015.

U novembru 2014. proveli smo vikend u Ljubljani i prespavali smo u ovom hotelu. Soba nas je na prvi pogled oduševila. Sve je bilo besprekorno čisto, krevet udoban, jastuci meki, čisti peškiri, sapuni i šamponi.... Doručak je fenomenalan i preobiman, od slaniša do slatkiša, voće, peciva, palačinke, svega i stalno iznose sve toplo. Lokacija nije loša, malo dalje od centra grada, ali tržni centar je tu da vas okupira. Stvarno odličan hotel.

• Putovao/la je novembra 2014. sa partnerom

• Prvo grčki
  • Prvo engleski
  • Prvo italijanski
  • Prvo japanski
  • Prvo kineski (tradicionalni)
  • Prvo kineski (pojednostavljeni)
  • Prvo mađarski
Autor sadržaja 1 . nivoa
3 komentara
3 komentara o hotelima
common_n_hotel_reviews_1bd8 10 poena za pomoć
Komentar je napisan: 21. jula 2014.
Ovaj komentar je preveden sa jezika Енглески. Prikaži original

Prijavili smo se u subotu. Prijavljivanje je trajalo manje od 5 minuta. Naša soba je bila na desetom spratu. Soba je bila vrlo lepa sa modernim i nekako luksuznim rasporedom i posteljinom. Parking se nalazi kod hotela i lak je za upotrebu. Hteli smo da budemo usluženi u sobi noći kada smo odseli tamo zato što smo bili umorni od trčanja unaokolo preko celog dana. Večeru bih ocenio sa pet zvezdica. Naručio sam patku i makarone sa teletinom, a moja supruga je uzela argentinski odrezak (oba jela su bila van uobičajenog menija u restoranu - ali su nam ipak dozvolili da ih naručimo). Usluga u sobi se plaća dodatno samo 5 evra. Obroci su nas koštali samo 43 evra sa uslugom u sobi uračunatom u cenu - što je prilično pristupačno. Izbor za doručak je bio vrlo dobar (mnogo bolji od onih u evropskim hotelima). Sve u svemu, ništa loše ne mogu da kažem za hotel. Vrlo je blizu velikom broju prodavnica (na pet minuta hoda od svih tipova radnji sa garderobom i supermarketa).

Korisno?
Hvala korisniku Allen P
Možda će vam se dopasti i ovi hoteli...
Putnici su pogledali i ove hotele u Ljubljani
Na udaljenosti od 3.8 km
Hotel Lev Ljubljana
Br. 11 od 31 u: Ljubljana
932 komentara
Prikaži cene

Radisson Blu Plaza Hotel Ljubljana – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!

Dodatne informacije – Radisson Blu Plaza Hotel Ljubljana

Objekat: Radisson Blu Plaza Hotel Ljubljana
Adresa: Bratislavska cesta 8, Ljubljana 1000, Slovenija (Prethodno Plaza Hotel Ljubljana)
Broj telefona:
Lokacija: Slovenija > Gorenjska > Ljubljana
Pogodnosti:
Bar/salonski kafe Poslovni centar sa pristupom internetu Fitnes centar sa teretanom/Fitnes sala Besplatan doručak Čajna kuhinja Dozvoljeni kućni ljubimci Restoran Usluga u sobama Spa centar Apartmani Pristup za invalidska kolica Prevoz do aerodroma
Stil hotela:
Rangiran na 5. mestu od 31 hotela u Ljubljani
Raspon cena (za noć): 11.768 RSD - 21.162 RSD
Kategorija hotela:Zvezdice: 4 — Radisson Blu Plaza Hotel Ljubljana 4*
Broj soba: 236
Opcije rezervacije:
TripAdvisor je ponosan na partnerstvo sa Booking.com, Hotels.com i 5viajes2012 S.L. jer možete da pravite bezbedne rezervacije za Radisson Blu Plaza Hotel Ljubljana. Svakog meseca pomažemo milionima putnika da pronađu savršeni hotel za privatna i poslovna putovanja, uvek uz najbolje popuste i specijalne ponude.

Da li je ovo vaš profil na TripAdvisoru?