Radisson Blu Plaza Hotel Ljubljana
252 US$
226 US$
1.089 rezultata
FiltrirajSvi jezici
Ovaj komentar je preveden sa jezika engleski. Prikaži original
Komentar je napisan: 21. jul 2014.

Prijavili smo se u subotu. Prijavljivanje je trajalo manje od 5 minuta. Naša soba je bila na desetom spratu. Soba je bila vrlo lepa sa modernim i nekako luksuznim rasporedom i posteljinom. Parking se nalazi kod hotela i lak je za upotrebu. Hteli smo da budemo usluženi u sobi noći kada smo odseli tamo zato što smo bili umorni od trčanja unaokolo preko celog dana. Večeru bih ocenio sa pet zvezdica. Naručio sam patku i makarone sa teletinom, a moja supruga je uzela argentinski odrezak (oba jela su bila van uobičajenog menija u restoranu - ali su nam ipak dozvolili da ih naručimo). Usluga u sobi se plaća dodatno samo 5 evra. Obroci su nas koštali samo 43 evra sa uslugom u sobi uračunatom u cenu - što je prilično pristupačno. Izbor za doručak je bio vrlo dobar (mnogo bolji od onih u evropskim hotelima). Sve u svemu, ništa loše ne mogu da kažem za hotel. Vrlo je blizu velikom broju prodavnica (na pet minuta hoda od svih tipova radnji sa garderobom i supermarketa).

Hvala korisniku Allen P
Ovaj komentar je subjektivno mišljenje TripAdvisor člana, a ne kompanije TripAdvisor LLC.Originalni jezik komentara je engleski na www.tripadvisor.com. Prikaži original
Komentar je napisan: pre 2 dana

• Datum boravka: marta 2018., putovao/la je sa prijateljima
PLAZA HOTEL P, Front Office Manager objekta Radisson Blu Plaza Hotel Ljubljana, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno juče

Komentar je napisan: pre 2 nedelje sa mobilne aplikacije

Datum boravka: aprila 2018., putovao/la je sa partnerom
Stasa D, Front Office Manager objekta Radisson Blu Plaza Hotel Ljubljana, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno pre 2 nedelje

• Datum boravka: marta 2018., putovao/la je poslovno

• Datum boravka: aprila 2018., putovao/la je poslovno
PLAZA HOTEL P, Front Office Manager objekta Radisson Blu Plaza Hotel Ljubljana, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno pre 2 nedelje