Primetili smo da koristite nepodržani pregledač. Veb-sajt TripAdvisor se možda neće prikazivati ispravno.
Podržavamo sledeće pregledače:
Želite li najniže cene hotela? Na pravom ste mestu. Proveravamo preko 200 sajtova za vas.

“Zimski odmor” 4 od 5 kružića
Komentar o hotelu Radisson Blu Plaza Hotel Ljubljana

Najbolje cene od do
Unesite datume da biste videli najbolje cene
Prijavljivanje dd.mm.gggg. Odjavljivanje dd.mm.gggg.
Cene su za 1 sobu, 2 odrasla(ih)
Prikaži cene
Uporedite najbolje cene sa najpopularnijih sajtova za putovanja
i još 5 sajtova!
Radisson Blu Plaza Hotel Ljubljana
Rangiran na 4. mestu od 29 hotela u Ljubljani
64 komentara
16 komentara o hotelima
common_n_hotel_reviews_1bd8 138 poena za pomoć
“Zimski odmor”
4 od 5 kružića Komentar je napisan: 22. februara 2016.

Hotel se nalazi van centra grada, skoro u samom BTC tržnom centru, u industrijskoj zoni grada. Nedaleko od hotela su autobuske stanice gradskog prevoza ali ako je u pitanju više osoba isplativije je naručiti taxi preko recepcije hotela gde je ugovorena cena vožnje 5 eura (autobus je 2 evra po osobi, a potrebno je kupiti i plastičnu karticu koja se dopunjava i košta 10 evra). Sa njima se možete dogovoriti i za povratak po istoj ceni.
Tržni centar je veliki i ko planira šoping može naći sve što želi. U okviru centra postoje i veliki supermarketi kao Spar, Mercator, Lidl...
Nedaleko od hotela je Vodeni park Atlantis gde gosti hotela imaju besplatan ulaz i boravak od 4 sata. Na bazenu se mogu koristiti hotelski peškiri koji se mogu zameniti na recepciji za čiste. Nažalost, mi smo posle bazena ostavili peškire ali smo čiste dobili tek sutradan popodne.
Obroci su po principu švedskog stola, raznovrsni, sa velikom ponudom slanog i slatkog. Za večeru se dešavalo da nema dovoljno hrane tj. da je potrebno čekati dok se zalihe dopune, a to ponekad traje predugo, što nije za očekivati za jedan hotel sa 4 zvezdice, poznatog svetskog lanca.
Nama je trebala trokrevetna soba ali smo imali dvokrevetnu sa pomoćnim ležajem,smeštenim uz sam prozor koji se ne otvara ali očigledno ne dihtuje dobro jer je jako duvalo pored njega što je za februar mesec neprijatno.
Wi-Fi signal u sobi je bio slab i veza je često "pucala".

• Putovao/la je februara 2016. sa prijateljima
      Noćenje
      Sobe
      Usluga
Hvala korisniku semlino
Stasa D, Front Office Manager objekta Radisson Blu Plaza Hotel Ljubljana, je odgovorio/la na ovaj komentar, 25. februar 2016.
Dear Mr. Semlino,

Thank you for taking the time to write your valuable review. We are happy to read that you have liked your stay at Radisson Blu Plaza Hotel Ljubljana where you have enjoyed the visit to the water park Atlantis and our great location since the hotel is situated in the biggest shopping centre in Slovenia.

We are very sorry to hear that the restaurant was crowded at the time of your meal and you got caught in the middle of the rush hour where you had to wait for the buffet to be refilled.

Regarding the inconvenience with the triple room we would like to explain that we do not have the standard triple rooms (within this room category we have double and twin rooms with extra beds) and I am sorry that this was not properly explained to you upon your reservation. I really hope that we can welcome you back again and do not hesitate to contact me personally at fom.lju@radissonblu.com if there is something more I can do for you.

Your comments are valued, and your suggestions will be used to consider improvements in the future.

Kind regards

• Prvo grčki
  • Prvo engleski
  • Prvo italijanski
  • Prvo japanski
  • Prvo kineski (tradicionalni)
  • Prvo kineski (pojednostavljeni)
  • Prvo mađarski
Prvo srpski
6 komentara
5 komentara o hotelima
common_n_hotel_reviews_1bd8 4 poena za pomoć
5 od 5 kružića Komentar je napisan: 22. aprila 2015.

U novembru 2014. proveli smo vikend u Ljubljani i prespavali smo u ovom hotelu. Soba nas je na prvi pogled oduševila. Sve je bilo besprekorno čisto, krevet udoban, jastuci meki, čisti peškiri, sapuni i šamponi.... Doručak je fenomenalan i preobiman, od slaniša do slatkiša, voće, peciva, palačinke, svega i stalno iznose sve toplo. Lokacija nije loša, malo dalje od centra grada, ali tržni centar je tu da vas okupira. Stvarno odličan hotel.

• Putovao/la je novembra 2014. sa partnerom
Hvala korisniku jovana_stikic
3 komentara
3 komentara o hotelima
common_n_hotel_reviews_1bd8 9 poena za pomoć
5 od 5 kružića Komentar je napisan: 21. jula 2014.
Ovaj komentar je preveden sa jezika Енглески. Prikaži original

Prijavili smo se u subotu. Prijavljivanje je trajalo manje od 5 minuta. Naša soba je bila na desetom spratu. Soba je bila vrlo lepa sa modernim i nekako luksuznim rasporedom i posteljinom. Parking se nalazi kod hotela i lak je za upotrebu. Hteli smo da budemo usluženi u sobi noći kada smo odseli tamo zato što smo bili umorni od trčanja unaokolo preko celog dana. Večeru bih ocenio sa pet zvezdica. Naručio sam patku i makarone sa teletinom, a moja supruga je uzela argentinski odrezak (oba jela su bila van uobičajenog menija u restoranu - ali su nam ipak dozvolili da ih naručimo). Usluga u sobi se plaća dodatno samo 5 evra. Obroci su nas koštali samo 43 evra sa uslugom u sobi uračunatom u cenu - što je prilično pristupačno. Izbor za doručak je bio vrlo dobar (mnogo bolji od onih u evropskim hotelima). Sve u svemu, ništa loše ne mogu da kažem za hotel. Vrlo je blizu velikom broju prodavnica (na pet minuta hoda od svih tipova radnji sa garderobom i supermarketa).

Hvala korisniku Allen P
Možda će vam se dopasti i ovi hoteli...
Putnici su pogledali i ove hotele u Ljubljani
Na udaljenosti od 4.3 km
Adora Hotel
Br. 3 od 29 u: Ljubljana
4.5 od 5 kružića 442 komentara
Prikaži cene

Radisson Blu Plaza Hotel Ljubljana – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!

Dodatne informacije – Radisson Blu Plaza Hotel Ljubljana

Objekat: Radisson Blu Plaza Hotel Ljubljana
Adresa: Bratislavska cesta 8, Ljubljana 1000, Slovenija (Prethodno Plaza Hotel Ljubljana)
Lokacija: Slovenija > Gorenjska > Ljubljana
Pogodnosti:
Bar/salonski kafe Poslovni centar sa pristupom internetu Fitnes centar sa teretanom/Fitnes sala Besplatan doručak Čajna kuhinja Dozvoljeni kućni ljubimci Restoran Usluga u sobama Spa centar Apartmani Pristup za invalidska kolica Prevoz do aerodroma
Stil hotela:
Rangiran na 4. mestu od 29 hotela u Ljubljani
Raspon cena (za noć): 10.919 RSD - 16.203 RSD
Kategorija hotela:Zvezdice: 4 — Radisson Blu Plaza Hotel Ljubljana 4*
Broj soba: 236
Opcije rezervacije:
TripAdvisor je ponosan na partnerstvo sa Booking.com, Hotels.com, Expedia, Hotel.de i Agoda jer možete da pravite bezbedne rezervacije za Radisson Blu Plaza Hotel Ljubljana. Svakog meseca pomažemo milionima putnika da pronađu savršeni hotel za privatna i poslovna putovanja, uvek uz najbolje popuste i specijalne ponude.

Da li je ovo vaš profil na TripAdvisoru?