“Zimski odmor”

Najbolje cene za period
Prijavljivanje dd.mm.gggg. Odjavljivanje dd.mm.gggg.
Cene su za 1 sobu, 2 odrasla(ih)
Prikaži cene
Uporedite najbolje cene sa najpopularnijih sajtova za putovanja
i još 10 sajtova!
Radisson Blu Plaza Hotel Ljubljana
Rangiran na 6. mestu od 31 hotela u Ljubljani
Komentar je napisan: 22. februar 2016.

Hotel se nalazi van centra grada, skoro u samom BTC tržnom centru, u industrijskoj zoni grada. Nedaleko od hotela su autobuske stanice gradskog prevoza ali ako je u pitanju više osoba isplativije je naručiti taxi preko recepcije hotela gde je ugovorena cena vožnje 5 eura (autobus je 2 evra po osobi, a potrebno je kupiti i plastičnu karticu koja se dopunjava i košta 10 evra). Sa njima se možete dogovoriti i za povratak po istoj ceni.
Tržni centar je veliki i ko planira šoping može naći sve što želi. U okviru centra postoje i veliki supermarketi kao Spar, Mercator, Lidl...
Nedaleko od hotela je Vodeni park Atlantis gde gosti hotela imaju besplatan ulaz i boravak od 4 sata. Na bazenu se mogu koristiti hotelski peškiri koji se mogu zameniti na recepciji za čiste. Nažalost, mi smo posle bazena ostavili peškire ali smo čiste dobili tek sutradan popodne.
Obroci su po principu švedskog stola, raznovrsni, sa velikom ponudom slanog i slatkog. Za večeru se dešavalo da nema dovoljno hrane tj. da je potrebno čekati dok se zalihe dopune, a to ponekad traje predugo, što nije za očekivati za jedan hotel sa 4 zvezdice, poznatog svetskog lanca.
Nama je trebala trokrevetna soba ali smo imali dvokrevetnu sa pomoćnim ležajem,smeštenim uz sam prozor koji se ne otvara ali očigledno ne dihtuje dobro jer je jako duvalo pored njega što je za februar mesec neprijatno.
Wi-Fi signal u sobi je bio slab i veza je često "pucala".

• Datum boravka: februara 2016., putovao/la je sa prijateljima
1  Hvala korisniku semlino
Stasa D, Front Office Manager objekta Radisson Blu Plaza Hotel Ljubljana, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 25. februar 2016.

Dear Mr. Semlino,

Thank you for taking the time to write your valuable review. We are happy to read that you have liked your stay at Radisson Blu Plaza Hotel Ljubljana where you have enjoyed the visit to the water park Atlantis and our great location since the hotel is situated in the biggest shopping centre in Slovenia.

We are very sorry to hear that the restaurant was crowded at the time of your meal and you got caught in the middle of the rush hour where you had to wait for the buffet to be refilled.

Regarding the inconvenience with the triple room we would like to explain that we do not have the standard triple rooms (within this room category we have double and twin rooms with extra beds) and I am sorry that this was not properly explained to you upon your reservation. I really hope that we can welcome you back again and do not hesitate to contact me personally at fom.lju@radissonblu.com if there is something more I can do for you.

Your comments are valued, and your suggestions will be used to consider improvements in the future.

Kind regards

Komentar je napisan: 22. april 2015.

U novembru 2014. proveli smo vikend u Ljubljani i prespavali smo u ovom hotelu. Soba nas je na prvi pogled oduševila. Sve je bilo besprekorno čisto, krevet udoban, jastuci meki, čisti peškiri, sapuni i šamponi.... Doručak je fenomenalan i preobiman, od slaniša do slatkiša, voće, peciva, palačinke, svega i stalno iznose sve toplo. Lokacija nije loša, malo dalje od centra grada, ali tržni centar je tu da vas okupira. Stvarno odličan hotel.

• Datum boravka: novembra 2014., putovao/la je sa partnerom
Hvala korisniku jovana_stikic
Ovaj komentar je preveden sa jezika Енглески. Prikaži original
Komentar je napisan: 21. jul 2014.

Prijavili smo se u subotu. Prijavljivanje je trajalo manje od 5 minuta. Naša soba je bila na desetom spratu. Soba je bila vrlo lepa sa modernim i nekako luksuznim rasporedom i posteljinom. Parking se nalazi kod hotela i lak je za upotrebu. Hteli smo da budemo usluženi u sobi noći kada smo odseli tamo zato što smo bili umorni od trčanja unaokolo preko celog dana. Večeru bih ocenio sa pet zvezdica. Naručio sam patku i makarone sa teletinom, a moja supruga je uzela argentinski odrezak (oba jela su bila van uobičajenog menija u restoranu - ali su nam ipak dozvolili da ih naručimo). Usluga u sobi se plaća dodatno samo 5 evra. Obroci su nas koštali samo 43 evra sa uslugom u sobi uračunatom u cenu - što je prilično pristupačno. Izbor za doručak je bio vrlo dobar (mnogo bolji od onih u evropskim hotelima). Sve u svemu, ništa loše ne mogu da kažem za hotel. Vrlo je blizu velikom broju prodavnica (na pet minuta hoda od svih tipova radnji sa garderobom i supermarketa).

Hvala korisniku Allen P
Ovaj komentar je subjektivno mišljenje TripAdvisor člana, a ne kompanije TripAdvisor LLC.Originalni jezik komentara je Енглески na www.tripadvisor.com. Prikaži original
Komentar je napisan: pre 2 dana

Datum boravka: novembra 2017., putovao/la je poslovno
Hvala korisniku SaKaGa
Komentar je napisan: pre 3 dana sa mobilne aplikacije

Datum boravka: decembra 2017., putovao/la je sa partnerom
Hvala korisniku Kati K
Možda će vam se dopasti i ovi hoteli...
Putnici su pogledali i ove hotele u Ljubljani
Na udaljenosti od 3,8 km
402 komentara
Na udaljenosti od 4 km
Best Western Premier Hotel Slon
Prikaži cene

Radisson Blu Plaza Hotel Ljubljana – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!

Dodatne informacije – Radisson Blu Plaza Hotel Ljubljana

Adresa: Bratislavska cesta 8, Ljubljana 1000, Slovenija (Prethodno Plaza Hotel Ljubljana)
Broj telefona:
Lokacija: Slovenija > Gorenjska > Ljubljana
Pogodnosti:
Bar/salonski kafe Poslovni centar sa pristupom internetu Fitnes centar sa teretanom/Fitnes sala Besplatan doručak Čajna kuhinja Dozvoljeni kućni ljubimci Restoran Usluga u sobama Spa centar Apartmani Pristup za invalidska kolica Prevoz do aerodroma
Stil hotela:
Rangiran na 6. mestu od 31 hotela u Ljubljani
Raspon cena: 10.642 RSD - 24.121 RSD (Na osnovu prosečnih cena za standardnu sobu)
Kategorija hotela:Zvezdice: 4 — Radisson Blu Plaza Hotel Ljubljana 4*
Broj soba: 236
Opcije rezervacije:
TripAdvisor je ponosan na partnerstvo sa Booking.com, Hotels.com, Expedia i 5viajes2012 S.L. jer možete da pravite bezbedne rezervacije za Radisson Blu Plaza Hotel Ljubljana. Svakog meseca pomažemo milionima putnika da pronađu savršeni hotel za privatna i poslovna putovanja, uvek uz najbolje popuste i specijalne ponude.

Da li je ovo vaš profil na TripAdvisoru?