Radisson Blu Plaza Hotel Ljubljana
147 US$
358 US$
324 US$
  • Doručak je uključen
Bit Center Hotel(Ljubljana)(Najbolje za vaš novac!)
72 US$
69 US$
Hotel Trojane(Ljubljana)
65 US$
  • Bar/salonski kafe
1.100 rezultata
Komentar je napisan: 22. april 2015.

U novembru 2014. proveli smo vikend u Ljubljani i prespavali smo u ovom hotelu. Soba nas je na prvi pogled oduševila. Sve je bilo besprekorno čisto, krevet udoban, jastuci meki, čisti peškiri, sapuni i šamponi.... Doručak je fenomenalan i preobiman, od slaniša do slatkiša, voće, peciva, palačinke, svega i stalno iznose sve toplo. Lokacija nije loša, malo dalje od centra grada, ali tržni centar je tu da vas okupira. Stvarno odličan hotel.

• Datum boravka: novembar 2014., putovao/la je sa partnerom
1  Hvala korisniku jovana_stikic
Ovaj komentar je preveden sa jezika engleski. Prikaži original
Komentar je napisan: 21. jul 2014.

Prijavili smo se u subotu. Prijavljivanje je trajalo manje od 5 minuta. Naša soba je bila na desetom spratu. Soba je bila vrlo lepa sa modernim i nekako luksuznim rasporedom i posteljinom. Parking se nalazi kod hotela i lak je za upotrebu. Hteli smo da budemo usluženi u sobi noći kada smo odseli tamo zato što smo bili umorni od trčanja unaokolo preko celog dana. Večeru bih ocenio sa pet zvezdica. Naručio sam patku i makarone sa teletinom, a moja supruga je uzela argentinski odrezak (oba jela su bila van uobičajenog menija u restoranu - ali su nam ipak dozvolili da ih naručimo). Usluga u sobi se plaća dodatno samo 5 evra. Obroci su nas koštali samo 43 evra sa uslugom u sobi uračunatom u cenu - što je prilično pristupačno. Izbor za doručak je bio vrlo dobar (mnogo bolji od onih u evropskim hotelima). Sve u svemu, ništa loše ne mogu da kažem za hotel. Vrlo je blizu velikom broju prodavnica (na pet minuta hoda od svih tipova radnji sa garderobom i supermarketa).

Hvala korisniku Allen P
Ovaj komentar je subjektivno mišljenje TripAdvisor člana, a ne kompanije TripAdvisor LLC.Originalni jezik komentara je engleski na www.tripadvisor.com. Prikaži original

Datum boravka: april 2018.
PLAZA HOTEL P, reservations objekta Radisson Blu Plaza Hotel Ljubljana, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno pre 2 nedelje

• Datum boravka: mart 2018., putovao/la je sa prijateljima
PLAZA HOTEL P, Front Office Manager objekta Radisson Blu Plaza Hotel Ljubljana, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno pre 4 nedelje

Komentar je napisan: 9. april 2018. sa mobilne aplikacije

Datum boravka: april 2018., putovao/la je sa partnerom
Stasa D, Front Office Manager objekta Radisson Blu Plaza Hotel Ljubljana, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 10. april 2018.