“Steak,hamburger”
Komentar o hotelu Kralj Žara

Kralj Žara
Rangiran na 17. mestu od 684 Restorani u Ljubljani
Komentar je napisan: 23. mart 2017. sa mobilne aplikacije

Wow!! Excellent !! Extra!! Super hrana i usluga!! Salata prema preporuci.... jako zadovoljni s svime kao i ambijentom!!

Datum posete: mart 2017.
Hvala korisniku Kristina B

Komentar je napisan: 12. oktobar 2016.

Bio sam sa prijateljima na večeri, nisam imao rezervaciju, pa sam čekao 10-ak minuta da se oslobodi mesto, ali je vredelo. Hrana je odličan, nema veliki izbor, ali su jela izuzetno ukusna, u pitanju su jela sa roštilja, ali na moderan način. Ja sam jeo smoke plate i stvarno je vrhunski, porcija je velika. Takodje imaju odlično domaće pivo. Osoblje je veoma ljubazno.

Datum posete: oktobar 2016.
2  Hvala korisniku miki_9001
Komentar je napisan: 30. jul 2016.

Odlican! Sigurno cu se vratiti, odlicna hrana i odlicna usluga, ljubazno osoblje. Zelim vam sve najbolje i vidimo se opet!

Datum posete: jul 2016.
1  Hvala korisniku nenelestarevic
Komentar je napisan: 29. jul 2016.

Atmosfera u restoranu prelepa! Od posluge do hrane, sve je bilo par excellance! Svaka preporuka za govedji biftek!

Datum posete: jun 2016.
Hvala korisniku VanaF11
Komentar je napisan: 27. jun 2016. sa mobilne aplikacije

Došao sam sa prijatelji ma na večeru...lep ambijent,izuzetno prijatna konobarica,...hrana pa...prosek...pileća krilca su bila super,prilozi uz hranu totalno bezveze...prekuvana rebra...uzeli smo tri hodni meni...na kraju pa govedina koju smo sami pekli na ne baš vrućim pločama. ..za kraj pa jako slabe poslastice...razočarani

Datum posete: jun 2016.
Hvala korisniku serromeo

Putnici koji su gledali informacije o mestu Kralj Žara gledali su i

Ljubljana, Gorenjska

Kralj Žara – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!